AKU křovinořez EXTOL SHARE 20V BRUSHLESS, bez baterie a nabíječky
Kód: 8791901--MAM-944841628-Související produkty
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Detailní popis produktu
Silný aku křovinořez určený k sekání vysoké trávy nebo suché trávy, vysokých kopřiv a keřů a podrostu s průměrem kmene až 4 cm s pomocí ocelového žacího nože nebo k sekání nižší trávy pomocí žací struny. Pro snadnou manipulaci při sekání má křovinořez ergonomicky tvarované rukojeti ve tvaru cyklořídítek a ramenní popruh, který přenáší většinu hmotnosti na tělo a ruce používáte jen pro jemnou manipulaci při sekání.
Křovinořez je poháněn nejmodernějším „brushless” motorem. Tento nový typ motoru má vyšší životnost, je výkonnější a má menší spotřebu el. energie než klasické motory s uhlíkovými kartáči. Díky malé velikosti a při zachování vysokého výkonu je možné motor umístit do hlavy sekačky a díky tomu je v dlouhé tyči sekačky jen kabel, což umožňuje výrazně snížit vibrace a zvýšit efektivitu motoru.
Do stroje se vkládají dvě baterie SHARE20V, které společně umožňují motoru mít vysoký výkon i při zatížení. Při použití žací struny ji lze při práci prodloužit poklepem na zem. Na rukojeti je snadno přístupné tlačítko pro zapnutí a regulaci otáček ve 3 stupních: 3800/5000/6700 otáček/min. Dále jsou tam umístněné bezpečnostní tlačítka zabraňující náhodnému spuštění stroje při manipulaci.
Pro snadnou přepravu lze křovinořez jednoduše bez nástroje “rozpůlit” pomocí jednoho šroubu.
Pro běžnou práci dostačují dva 2 Ah akumulátory, oba dva můžete najednou rychle nabít v rychlonabíječce za 35 min, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4–8 Ah. Akumulátory lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V.
Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.
- vysoký výkon
- brushless motor
- žací nůž nebo žací struna
- tři rychlosti
- ochrana před samovolným spuštěním
- ramenní popruh
- pro dvě SHARE20V baterie
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.5 kg |
| EAN: | 8595703607332 |
| baterie: | 2×20V Li-ion |
| celková délka: | 181 cm |
| hmotnost: | 4 kg |
| hmotnost s baterií: | 4,8 kg |
| otáčky: | 3800/5000/6700/min |
| průměr struny: | 1,5 mm |
| příslušenství: | hlava se strunou, žací nůž, ramenní popruh |
| záběr sekání hvězdicí: | 26 cm |
| záběr sekání strunou: | 38 cm |
| značka: | EXTOL INDUSTRIAL |
ECHO DHCA-310 je plotostřih na tyči navržený pro jednoduché a přesné stříhání jakéhokoli živého plotu. S celkovou délkou 246 cm a otočným nožem můžete snadno zvládnout vysoké a...
Cramer vám nabízí ten správný bateriový plotostřih pro různé použití dokonale vyvážený s vysokým výkonem, ale bez benzínových výparů. Stříhejte živé ploty bez námahy...
Líbivý design a zaručená spolehlivost činí toto nářadí nepostradatelné pro práci na zahradě. Dodávané se Samsung baterií a nabíječkou v ceně.
Nůžky na živý plot Cramer 82V s dvojitým listem 61 cm Cramer 82HD61 jsou vysoce výkonné 82V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy speciálně pro profesionály....
Akumulátorové nůžky na trávu a keře Scheppach C-HTGS200-X jsou praktickým 2v1 nástrojem, který zvládne širokou škálu zahradních prací. Jsou ideální pro úpravu okrajů trávníků i...
Cramer 48HD66 jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a řezivost díky robustní konstrukci...
Aku nůžky na trávu a živé ploty s teleskopickou násadou vám usnadní a pomůžou při dosekávání trávníků a úpravu živých plotů.
S akumulátorovými nůžkami na živý plot AL-KO HTA 1845 a jejich diamantově broušenými noži je stříhání živého plotu snadné. Kvalitní bezpečnostní ostří 45 cm zajišťuje rychlý a...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | Madal Bal a. s. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Bartošova 40, 760 01 Zlín |
| E-mail zástupce v EU : | info@madalbal.cz |
