ACTIVE GRIFFE 4,5 B - benzínový křovinořez
Kód: 03454042Související produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Výkonný benzínový křovinořez pro všestranné použití na zahradě. Lze sestavit individuálně. K dispozici máte volitelně sadu přístrojů
Plotostřih - nástavec ke křovinořezu Evolution.
Pilový nástavec k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Délka lišty je 25 cm a rozteč řetězu je 3/8.
Nástavec kultivátor k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Pomocí tohoto stroje dosáhnete kvalitně nakypřené půdy. Svým záběrem...
Multifunkční křovinořez s benzinovým motorem 4 v 1 je univerzální pomocník, který může sloužit jako strunový vyžínač, křovinořez, plotostřih, prořezávací řetězová pila, špičkový...
Výkonné akumulátorové multifunkční zařízení Scheppach C-PHTS410-X s funkcí 2v1 je navrženo pro stříhání živých plotů a prořezávání větví, a to i ve větších výškách. Díky své...
Detailní popis produktu
Parametry
| Objem motoru: | 42.7 cm3 |
| Max. výkon motoru: | 2,6 Hp/1,9 kW |
| Model motoru: | 2-takt Active |
| Startování: | Ruční tahací startér |
| Držadlo: | Bike |
| Objem nádrže: | 1.1 l |
| Karburátor: | Membrána Walbro WYC |
| Záběr nože: | 300 mm |
| Záběr struny: | 450 mm |
| Kovová hřídel: | ANO |
| Ramenní popruh: | ANO |
| Průměr tuby hřídele: | 26 mm |
| Strunová hlava: | Poloautomatická |
| Žací nůž: | 3-zub |
| Standardní výbava: | 3-ramenní popruh safe, 3-zubý profi nůž |
| Hmotnost: | 7.8 kg |
| Záruka: | 4 roky |
Profesionální hřídelový křovinořez ACTIVE griffe 4,5 B vyniká ve své třídě nízkou váhou, vysokým výkonem 1,9 Kw a perfektním vyvážením. Vhodný na dlouhou práci v hustém porostu i pro poloprofi využití. Ergonomicky tvarované rukojeti se speciálně pogumovaným povrchem madel výrazně zpříjemňují práci s tímto křovinořezem. Součástí výbavy je speciální patentovaná poloautomatická strunová hlava TAP&GO s jednoduchým a rychlým návinem nové struny při výměně ( možno navinout strunu bez nutnosti demontáže strunové hlavy), plus žací nůž a PROFI 3-bodový zádový popruh SAVE. Pro profesionální nasazení lze využít robustnější varianty zmíněné strunové hlavy, která je osazena kovovým přítlačným knobem (u některých modelů současí základní vybavy). Ochranný kryt ACTVE-Combi pro travní žací kotouče a strunovou hlavu. Společnost Active jako první v tomto oboru vybavila tyto stroje vlastním digitálním zapalováním garantujícím snadný start za jakýchkoliv podmínek, nižší emise a také sníženou tvorbu usazenin v motoru. K výrazné redukci vibrací křovinořezu přispívá především dvoudílná kliková hřídel motoru se dvěmi protizávažími a také hřídel pro přenos kroutícího momentu uložená v šesti průchodkách. Vnitřní stěny válce motoru jsou upraveny technologií NIKASIL známou především z motocyklového průmyslu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 8595557900764 |
Křovinořez RURIS BRAVO 104 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce vysoce výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez BRAVO...
Profesionální hřídelový křovinořez ACTIVE 4,0 BT vyniká ve své třídě nízkou váhou, vysokým výkonem 1,7 Kw a perfektním vyvážením. Vhodný na dlouhou práci v hustém...
Křovinořez RURIS BRAVO 101 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez BRAVO...
Tento inovovaný křovinořez je nástupcem známého SRM-2620ES. Nový tvar řídítek umožňuje lepší manipulaci se strojem a zabraňuje nechtěnému styku s nohou. Nový držák řídítek...
S tímto praktickým křovinořezem, který váží pouze 5,2 kg, budete těžit z nejnovější generace dvoutaktního motoru 0,75 kW (26 ccm), robustní konstrukce, pohodlných ovládacích...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Křovinořez RURIS DAC 210 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez DAC 210...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Křovinořez RURIS DAC 310 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez DAC 310...
Jedinečnost křovinořezu ECHO BCLS-520ES spočívá v tom, že máte možnost volby – sekání nebo mulčování. Mulčovací nůž a trojramenný řezací nůž je v základní výbavě, strunovou...
RPB 360 4T - křovinořez s benzínovým 4-taktním motorem 36 cm3 - ideální stroj na běžné práce kolem domu a zahrady s velmi jednoduchou obsluhou, moderní čtyřtaktní motor...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Křovinořez RURIS RR242 BRAVO je ideální volbou pro čištění a údržbu trávníků, zahrad nebo trávníků, které vyžadují zvláštní pozornost, zejména v ročních obdobích, kdy se...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Active s.r.l. |
|---|---|
| Adresa : | Via Delmoncello, 12, 26037 – S. Giovanni in Croce (CR) – ITALIA |
| E-mail : | mail@active-srl.com |
