ACTIVE GRIFFE 5,4 B - benzínový křovinořez
Kód: 03554042Související produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Multifunkční křovinořezy s hřídelí ACTIVE EVOLUTION vynikají univerzálností použití. Pomocí půlené hnací hřídele můžete napojit širokou škálu dalších pomocníků: foukače,...
Scheppach BC-MFH400-X zastane práci jako 4 nejoblíbenější zahradní stroje – křovinořez, strunová sekačka, plotostřih a prořezávací pila. Je ideální volbou pro každého, kdo hledá...
Prořezávání větví, údržba živých plotů nebo vyžínání trávy – to vše s jedním přístrojem, nezávisle na el. síti a bez emisí. Multitool řady POWER FLEX značky solo by AL-KO s...
Výkonné akumulátorové multifunkční zařízení Scheppach C-PHTS410-X s funkcí 2v1 je navrženo pro stříhání živých plotů a prořezávání větví, a to i ve větších výškách. Díky své...
Nástavec kultivátor k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Pomocí tohoto stroje dosáhnete kvalitně nakypřené půdy. Svým záběrem...
Detailní popis produktu
Parametry
| Objem motoru: | 51.7 cm3 |
| Max. výkon motoru: | 3,0 Hp/2,2 kW |
| Model motoru: | 2-takt Active |
| Startování: | Ruční tahací startér |
| Držadlo: | Bike |
| Objem nádrže: | 1.1 l |
| Karburátor: | Membrána Walbro WYC |
| Záběr nože: | 300 mm |
| Záběr struny: | 450 mm |
| Kovová hřídel: | ANO |
| Ramenní popruh: | ANO |
| Průměr tuby hřídele: | 26 mm |
| Strunová hlava: | Poloautomatická |
| Žací nůž: | 3-zub |
| Standardní výbava: | 3-ramenní popruh safe, 3-zubý profi nůž |
| Hmotnost: | 7.8 kg |
| Záruka: | 4 roky |
Profesionální hřídelový křovinořez ACTIVE griffe 5,4 B vyniká ve své třídě nízkou váhou, vysokým výkonem 2,2 Kw a perfektním vyvážením. Vhodný na dlouhou práci v hustém porostu i pro poloprofi využití. Ergonomicky tvarované rukojeti se speciálně pogumovaným povrchem madel výrazně zpříjemňují práci s tímto křovinořezem. Součástí výbavy je speciální patentovaná poloautomatická strunová hlava TAP&GO s jednoduchým a rychlým návinem nové struny při výměně ( možno navinout strunu bez nutnosti demontáže strunové hlavy), plus žací nůž a PROFI 3-bodový zádový popruh SAVE. Pro profesionální nasazení lze využít robustnější varianty zmíněné strunové hlavy, která je osazena kovovým přítlačným knobem (u některých modelů současí základní vybavy). Ochranný kryt ACTVE-Combi pro travní žací kotouče a strunovou hlavu. Společnost Active jako první v tomto oboru vybavila tyto stroje vlastním digitálním zapalováním garantujícím snadný start za jakýchkoliv podmínek, nižší emise a také sníženou tvorbu usazenin v motoru. K výrazné redukci vibrací křovinořezu přispívá především dvoudílná kliková hřídel motoru se dvěmi protizávažími a také hřídel pro přenos kroutícího momentu uložená v šesti průchodkách. Vnitřní stěny válce motoru jsou upraveny technologií NIKASIL známou především z motocyklového průmyslu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 8595557900771 |
Špičkový křovinořez značky Riwall i pro náročné práce kolem domu a zahrady s výborným poměrem cena/kvalita, ergonomická, antivibrační bike-rukojeť, nastavitelná bez použití...
Kvalitní křovinořezy AMA osazené Japonskými karburátory a cívkami, s vysoce kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Skutečně vysoká kvalita za dostupnou cenu. Křovinořez s...
Benzínový křovinořez VeGA C33 je díky své masivní konstrukci, silnému motoru, komfortnímu popruhu předurčen pro běžné sečení okolo domu a v nepřístupném terénu. Náročný uživatel...
Silný stroj značky Riwall pro běžnou údržbu rozlehlejších zahrad za skvělou cenu
Profesionální hřídelový křovinořez ACTIVE 4,5 BT vyniká ve své třídě nízkou váhou, vysokým výkonem 1,9Kw a perfektním vyvážením. Vhodný na dlouhou práci v hustém...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Křovinořez s trubkou o průměru 28 mm a pevnou hřídelí je ideální pro práci v náročných podmínkách. Zadní přívod vzduchu dobře chladí motor a odolný dvoustupňový vzduchový filtr...
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch.
Jedinečnost křovinořezu ECHO BCLS-520ES spočívá v tom, že máte možnost volby – sekání nebo mulčování. Mulčovací nůž a trojramenný řezací nůž je v základní výbavě, strunovou...
Křovinořez RURIS DAC 210 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez DAC 210...
Sekejte jako profesionál, bez ohledu na vaše potřeby. Robustní, efektivní a snadno ovladatelný benzínový křovinořez solo by AL-KO 151 B je působivý stroj, který poskytuje...
Tento inovovaný křovinořez je nástupcem známého SRM-3020TES. Nový tvar řídítek umožňuje lepší manipulaci se strojem a zabraňuje nechtěnému styku s nohou. Nový držák řídítek...
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch. Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR400C je zajištěn...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Sekejte jako profesionál, bez ohledu na vaše potřeby. Robustní, efektivní a snadno ovladatelný benzínový křovinořez solo by AL-KO 140 B je působivý stroj, který poskytuje...
Křovinořez RURIS RR242 BRAVO je ideální volbou pro čištění a údržbu trávníků, zahrad nebo trávníků, které vyžadují zvláštní pozornost, zejména v ročních obdobích, kdy se...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Active s.r.l. |
|---|---|
| Adresa : | Via Delmoncello, 12, 26037 – S. Giovanni in Croce (CR) – ITALIA |
| E-mail : | mail@active-srl.com |
