Křovinořez Playcut NBC 450D
Kód: 98807--MAM-1101214460-Související produkty
Profesionální struna vhodná pro sekání nízké trávy, vysoké trávy, plevele a rostlin s tuhými stonky nebo sekání na vlhkých místech, kde je růst trávy intenzivnější a stonky...
Profesionální struna vhodná pro sekání nízké trávy, vysoké trávy, plevele a rostlin s tuhými stonky nebo sekání na vlhkých místech, kde je růst trávy intenzivnější a stonky...
Nástavec k multifunkčnímu systému PAS-265ES, který lze použít spolu s pilovým nástavcem a otočným plotostřihem. Získáte tak větší dosah a lepší pracovní komfort.
Nástavec kultivátor k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Pomocí tohoto stroje dosáhnete kvalitně nakypřené půdy. Svým záběrem...
Detailní popis produktu
Benzínový křovinořez AMA Playcut NBC 450D je lehký a spolehlivý stroj s perfektní kombinací výkonu a snadné obsluhy. Je dodáván se strunovou hlavou a popruhem. Má ergonomickou rukojeť a snadno přístupné ovládání.
Křovinořez Playcut NBC 450D je vybaven dvoutaktním motorem o objemu 43 cm3 a výkonu 1,3 kW, který pracuje se směsí 2,5 % (40:1) se syntetickým olejem.
Lehký a spolehlivý, práce je příjemná díky nízkým vibracím a nízké spotřebě paliva. Vybaven pohodlnou rukojetí ve tvaru U, vhodná i pro delší práci. Doporučuje se pro poloprofesionální nebo soukromé použití. Převodovka hlavy se pyšní vysoce kvalitním kuželovým převodem pro plynulý přenos výkonu a delší životnost.
Výrobek splňuje nejnovější evropské směrnice o emisích výfukových plynů do životního prostředí a hluku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Motor: | 2-taktní / Ama Playcut |
| Výkon motoru : | 1,3 kW |
| Obsah motoru : | 42,7 ccm |
| Držadlo: | Pohodlné U držadlo |
| Průměr hřídelové trubky : | 26 mm |
| Objem nádrže : | 0,92 L |
| Délka hřídele: | 1520 mm |
| Příslušenství: | strunová hlava, popruh |
Křovinořez RURIS 300S je ideální, pokud chcete sekat na těžko dostupných místech. Ať už chcete sekat trávník, vysekávat křoviny, křovinořez RURIS 300S je zahradní nářadí, které...
S tímto výkonným křovinořezem těžíte z výkonného a zároveň hladce běžícího dvoutaktního motoru 1,9 kW (50,8 ccm) nejnovější generace s inovativním přívodem vzduchu pro...
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch. Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR400C je zajištěn...
Sekejte jako profesionál, bez ohledu na vaše potřeby. Robustní, efektivní a snadno ovladatelný benzínový křovinořez solo by AL-KO 151 B je působivý stroj, který poskytuje...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Perfektní průchod s bezpečným vedením a zvláštní ochranou. Právě to jsou benzínové křovinořezy AL-KO - naši flexibilní a výkonní všestranní stroje v oblasti „sečení trávníku“.
Velmi výkonný křovinořez, který navazuje na oblíbený model SRM-510ES, kde došlo k inovaci především v oblasti pohodlí obsluhy (antivibrační systém, vylepšený ramenní popruh)....
Hřídelový křovinořez VeGA BC 525 PRO je díky své masivní konstrukci, silnému motoru, komfortnímu popruhu a profesionálnímu antivibračnímu uložení řidítek a motoru předurčen pro...
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch.
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Křovinořez RURIS DAC 510 má dvoutaktní motor TEZ o výkonu 3,5 HP pro nejnáročnější úkoly, tak aby poskytoval přesné a rychlé výsledky. Objem válce 62 cm3 zajišťuje dlouhý a...
Hřídelový křovinořez VeGA BC 520 PRO je díky své masivní konstrukci, silnému motoru, komfortnímu popruhu a profesionálnímu antivibračnímu uložení řidítek a motoru předurčen pro...
Benzínový křovinořez AMA Playcut NBC 450 je lehký a spolehlivý stroj s perfektní kombinací výkonu a snadné obsluhy. Je dodáván se strunovou hlavou a popruhem. Má...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | A.M.A. S.P.A. Agricultural Machinery Accessories |
|---|---|
| Adresa : | Via Giacomo Puccini, 28, 42018 San Martino In Rio RE, Itálie |
| E-mail : | ama@ama.it |
