Riwall PRO RABC 2540i - křovinořez s aku motorem 40 V (bez baterie a nabíječky)
Kód: AB41B2101059BSouvisející produkty
Skvělá ke strojům s velkým odběrem, jako je travní sekačka, řetězová pila, křovinořez nebo tam, kde musíte pracovat na velké ploše
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Detailní popis produktu
RABC 2540i - křovinořez s aku motorem 40 V (bez baterie a nabíječky)
- moderní, výkonný a bezúdržbový motor PowerMax
- nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady - vysoký výkon, snadné startování, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební materiál (olej, benzín, svíčky, filtry apod.)
- funkce 2 v 1: podle obtížnosti podmínek lze použít buď klasickou hlavu se strunou nebo lze k sekání použít žací nůž, který zvládne i nálety apod.
- baterie i motor jsou uložené vzadu pro perfektní vyvážení stroje
- automatické odvíjení struny
- strunová hlava s nízkou hlučností
- lehká a pevná vodící tyč z hliníkových slitin
- nastavitelná rukojeť svým tvarem umožňuje různé způsoby držení
- háček na zavěšení popruhu (popruh součást dodávky)
- dělená hřídel pro snadné skladování i transport
- možno kombinovat s jakoukoliv baterií a nabíječkou Riwall
- 2 roky plná záruka na baterii-v případě problému bude automaticky vyměněna za novou
- stroj bezpečně prošel všemi zkouškami německé prestižní zkušební organizace TÜV
- Orientační provozní doba bez zatížení křovinořez ( 2Ah / 4Ah / 6Ah / 9Ah ): 40 / 66 / 120 / 140 min.
- Orientační provozní doba bez zatížení vyžínač ( 2Ah / 4Ah / 6Ah / 9Ah ): 19 / 27 / 45 / 82 min.
- baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.9 kg |
| EAN: | 8595123405679 |
| Typ motoru: | aku 40 V, bezuhlíkový, PowerMax |
| Výdrž na jedno nabití: | 40/66/120/140 min (dle baterie) |
| Záběr struny: | 40 cm |
| Struna: | 2 x 2,4 mm |
| Typ strunové hlavy: | automaticky nastavitelná struna |
| Typ rukojeti: | tvar D, kombinovaná |
| Typ akumulátoru: | lithium-iontový 40 V |
| Otáčky: | 6300 ot/min |
| Hmotnost: | 3.1 kg |
| Rozměry balení: | 1380 x 240 x 190 mm |
Tento set zahradního AKU nářadí se skládá z prořezávací pily na teleskopickém držáku, AKU nůžky na...
CRAMER 82HD75 82V lehké profesionální nůžky na živý plot jsou vysoce výkonné akumulátorové nůžky na živý plot pro profesionální použití, které nabízejí výjimečný střihací výkon...
Cramer 48HD66 jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a střih díky robustní konstrukci a...
Skvělé řešení pro keře, trávníky, křoví a dekorativní tvarování.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
