Stavebnicový mulčovač Triton GCV 200
Kód: 01233.203--MAM-495330999-Související produkty
Tato benzínová sekačka zaujme v každém detailu. Kvalita a kvalita jsou zárukou produktu „inženýrství v Německu“ a „vyrobeno v Rakousku“. Spolehlivost a maximální pohodlí není u...
Stylová a plně vybavená benzínová sekačka AL-KO Premium 526 VS-A se prezentuje moderním a stylovým způsobem. Tato sekačka, vyvinutá v Německu a vyrobená v Rakousku, nabízí...
Sekačka ACTIVE 5000 SB je určena na středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této střední třídě...
Zahradní motorová sekačka VeGA 525 SXHE 7in1 s pojezdem je letošní novinkou značky VeGA. Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a...
Benzínová sekačka s pojezdem RURIS RX300S je vybavena 4-taktním motorem o výkonu 3,5 HP a pracovní šířkou 46 centimetrů. Tento model lze použít k sečení trávy na ploše až 1500...
Sekačka RURIS RXM1000 s výkonem motoru 3,9 HP je navržena inženýry RURIS tak, aby změnila přístup k sečení a údržbě trávníku. Můžeme říci, že je to stroj na sečení trávníku...
Sekačka s pojezdem pro efektivní a rychlou péči o trávník bez námahy, sečení na velkých plochách až do 1600 m2, s funkcí sběru, zadního vyhazování, bočního vyhazování a...
Sekačka WEIBANG WB 538 SCV 6in1 představuje špičku mezi profesionálními sekačkami s pojezdem. Byla navržena s důrazem na maximální výkon, dlouhou životnost a komfort obsluhy. Je...
Benzínová sekačka Scheppach MS 225-53 je ideální stroj pro středně velké a větší pozemky. Je navržena na těžkou práci, dlouhou životnost, ale nezapomíná ani na všechny praktické...
Elegantní a pohodlná, tak se prezentuje benzínová sekačka Premium 520 SP-H od AL-KO. Tato sekačka byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu. Životnost benzínové...
Benzínová sekačka Scheppach MS 225-53 E je ideální stroj pro středně velké a větší pozemky. Je navržena na těžkou práci, dlouhou životnost, ale nezapomíná ani na všechny...
Sekačka WEIBANG WB 456 SCVE 6in1 + elektro start 1 vyniká speciálním pevným a masivním ocelovým šasim. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova...
Zahradní motorová sekačka VeGA 515 SHBX s pojezdem je letošní novinkou značky VeGA. Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně...
Benzínová sekačka AL-KO Classic 5.14 VS-B se spolehlivými a mnoha účinnými funkcemi a inovativní technologií vám usnadní práci na zahradě. Technologie AL-KO Classic 5.14 VS-B je...
Zahradní motorová sekačka VeGA 465 SHBX s pojezdem je letošní novinkou značky VeGA. Sekačka vyniká ve střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i...
Funkce 4 v 1: sběr + mulčování + zadní výhoz + boční výhoz. Motor - velmi silný a tichý motor 173 cm3 se systémem OHV a snadným startováním, nízká spotřeba, vysoký točivý...
Detailní popis produktu
Tento stavebnicový mulčovač umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h, můžete si vybrat 4 pracovní adaptéry (2 typy sekaček, mulčovač a radlici na sníh). Stroj má velká terénní šípová kola a nastavitelná řidítka s antivibračním návlekem, která jdou na převoz sklopit. Kompletně nový model motoru HONDA GCVx vyniká tichým chodem, nízkými vibraci a zejména vyšším obsahem 201 cm3. Motor má automatický sytič. Stroje Triton mají velmi nízké vibrace díky kuželovému spojení hřídele žacích adaptérů. Pohon nástavců zajišťuje řemen Roflex s kevlarovým vláknem a ocelové řemenice. Mulčovač má průmyslovou čelisťovou brzdu žacího nástroje. Doporučená plocha na sekání je 10.000 m2. Mulčovač není jednoúčelový, je možno dokoupit nástavce na sekání vysoké trávy a radlici na sníh.
| Max. šířka záběru: | 55 cm |
| Pojezdová náprava: | Samosvorná dělená (nahrazuje diferenciál s uzávěrkou) |
| Pracovní rychlost: | 2 rychlosti pojezdu (2,3 km/hod + 3,0 km/hod) |
| Pneumatiky: | Velká foukaná kola 400 mm s šípovým vzorem |
| Řidítka: | Polohovatelná ve 4 výškových stupních, měkčené madlo |
| Stavebnicové řešení: | Ano (4 pracovní nástavce + řada dalších doplňků) |
| Výška strniště: | Centrálně nastavitelná 4 - 10 cm |
| Žací ústrojí: | Nerezový plášť mulčovače se speciálním nožem OREGON |
| Hmotnost mulčovače: | 56 kg |
| Motor: | 4-takt Honda GCVx 200 |
| Palivo: | benzin Natural 95 |
| Obsah motoru: | 201 cm3 |
| Válec motoru: | hliníkový |
| Pracovní otáčky motoru: | 2500 ot/min |
| Celkový max. výkon motoru: | 5,6 HP |
| Výkon motoru při 3.060 ot/min: | 3,8 kW |
| Kroutící moment při 3.060 ot/min: | 12,7 Nm |
| Mazání motoru: | rozstřikem |
| Startování: | automatický sytič |
| Doporučená plocha: | do 10.000 m2 |
Tento stavebnicový mulčovač umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h. Stroj má velká terénní šípová kola a nastavitelná řidítka s antivibračním návlekem, která jdou na...
Mulčovače Tekton jsou vhodné pro rovinné a mírně svažité pozemky. Díky nízké hmotnosti a snadnému ovládání vyniknou zejména tam, kde je množství stromků, obrubníků, záhonů atd....
Novinka 2023 - stavebnicový mulčovač s pojezdem; záběr sečení 71 cm; max. výkon motoru Loncin 11 HP; hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
Mulčovací benzínový rider Defender 84 je navržen pro nejnáročnější práce. Tato verze se šířkou sečení 84 cm zvládne husté a invazní rostliny až do výšky...
Novinka 2024 - Ještě silnější a větší čtyřkolový stroj s rotačním mulčovačem M91, možnost dalšího bohatého příslušenství
Pokud potřebujete výkonného pomocníka, který orá i seče, pak by pro Vás Panter FD5 mohl být tou správnou volbou.
Novinka 2024 - čtyřkolový stroj s rotačním mulčovačem M91, možnost dalšího bohatého příslušenství
Profesionální stroj určený k sečení vysoké trávy, lučních porostů a husté vegetace na velkých plochách. Díky silnému motoru a robustní konstrukci je ideální pro farmy, pozemky,...
Stavebnicový mulčovač s hydrostatickou převodovkou a plynulou změnou rychlosti vpřed i vzad. Náprava s diferenciálem a automatickou uzávěrkou zjednoduší práci při objíždění...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1 000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Základní sestava stavebnice Panter, mulčovač do náročného, kopcovitého terénu. Na rovinách a mírných svazích má dostatečný výkon a tuhost k tomu, aby obsluha mohla při práci...
Mulčovací benzínový rider Defender 71 je navržen pro nejnáročnější práce. Tato verze se šířkou sečení 71 cm zvládne husté a invazní rostliny až do...
Novinka 2024 - Stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 55 cm, max. výkon motoru Loncin 7,2 HP, dvě rychlosti vpřed. Dělená náprava s funkcí jednoduché uzávěrky a...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Mulčovač M121 je vhodný na rozlehlejší pozemky nad 0,5 hektaru. Výhodou je, že se posekaná tráva nemusí shrabovat, ale je potřeba počítat s tím, že pozemek je nutno mulčovat...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | DAKR spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třída Československé armády 210, 753 01 Hranice |
| E-mail : | prodej@dakr.cz |
