Pohonná jednotka DAKR Panter FD2 L224 s mulčovačem M70
Kód: 01235.052 - 01235.1--MAM-800003562-Související produkty
Sekačka WEIBANG WB 456 SCVE 6in1 + elektro start 1 vyniká speciálním pevným a masivním ocelovým šasim. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova...
Naše benzínová sekačka AL-KO Comfort 46.4 SPED-A vás účinně a mimořádně pohodlně podpoří při sekání vašeho pozemku. Zejména s duálním startem. Buď klasicky tahem za lanko nebo...
Sekačka WEIBANG WB 778 SLCV a variabilním pojezdem je určena na středně velké až velké travnaté plochy a pro těžké profesionální nasazení. Její neskutečná výbava,...
Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem. Motorová sekačka VeGA 46 HWXV 6in1 je univerzální sekačka s vysokou...
Díky svým spolehlivým a četným účinným funkcím a inovativní technologii usnadňuje benzínová sekačka na trávu AL-KO Classic 4.62 SP-B Plus práci na zahradě. Benzínová sekačka...
Pro velmi náročné zákazníky vyžadující špičkové materiály, kvalitní technologie a skutečnou heavy-duty konstrukci jsme připravili prémiovou řadu sekaček Riwall.
Doporučeno pro poloprofesionální nebo soukromé použití, ideální pro zahrady do 1500 m2. Výkonný motor o objemu 196 ccm, vyhovující nejnáročnějším evropským směrnicím. Čtyři...
Benzínová sekačka Classic 4.62 SP-B se spolehlivými a účinnými funkcemi a inovativní technologií vám usnadní práci na zahradě. Technologie AL-KO Classic 4.62 SP-B je vyvinuta v...
Sekačka WEIBANG WB 506 SCV 6in1 je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této...
Naše benzínová sekačka AL-KO Premium 524 VSED-A vás účinně a mimořádně pohodlně podpoří při sekání vašeho pozemku. Zejména s duálním startem. Buď klasicky tahem za lanko nebo...
Sekačka RURIS RXM1000 s výkonem motoru 3,9 HP je navržena inženýry RURIS tak, aby změnila přístup k sečení a údržbě trávníku. Můžeme říci, že je to stroj na sečení trávníku...
Elegantní a pohodlná, tak se prezentuje benzínová sekačka Premium 520 VSI-B od AL-KO. Tato sekačka byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu. Životnost benzínové...
Benzínová sekačka s pojezdem RURIS RX300S je vybavena 4-taktním motorem o výkonu 3,5 HP a pracovní šířkou 46 centimetrů. Tento model lze použít k sečení trávy na ploše až 1500...
Sekačka WEIBANG WB 506 SC 6in1 je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této středně...
RPM 4735 - multifunkční travní sekačka 4v1 s pojezdem - silný, tichý a lehký motor o objemu 146 cm3 se systémem OHV a snadným startováním, nová moderní konstrukce motoru,...
Stylová a plně vybavená benzínová sekačka AL-KO Premium 526 VS-A se prezentuje moderním a stylovým způsobem. Tato sekačka, vyvinutá v Německu a vyrobená v Rakousku, nabízí...
Detailní popis produktu
Základní sestava stavebnice Panter, mulčovač do náročného, kopcovitého terénu. Na rovinách a mírných svazích má dostatečný výkon a tuhost k tomu, aby obsluha mohla při práci pohodlně sedět na připojené sedačce, kterou lze k této sestavě přiobjednat.
Ke stroji připojíte více než 15 dalších pracovních nástavců, které jsou vyobrazené v dolní části této stránky.
Nastavování výšky strniště je centrální. Mulčovací ústrojí je tvořeno speciálním nožem otáčejícím se v horizontální rovině uvnitř nerezové kastle. Možnost připojit sedačku a při práci sedět, řada adaptérů pro přestavbu na bubnovou či diskovou, obraceč a shrabovač, frézu a radlici na sníh, vozík, zametací kartáč, rotavátor a drtič větví.
Základní technické parametry pohonné jednotky:
| Pojezd: | ano, 3 rychlosti vpřed |
| Rychlosti: | 2,1 3,0 4,4 km/hod |
| Náprava: | pevná |
| Převodovka: | šneková české výroby, s kaleným a broušeným šnekem a bronzovým šnekovým kolem |
| Útlum vibrací motoru: | 4 silentbloky |
| Řidítka: | nastavitelná výškově i do stran |
| Pneumatiky: | velká foukaná kola 420 mm s šípovým vzorem |
| Vnější obrys kol: | volitelný, 65 a 68 cm |
| Hmotnost jednotky: | 54 kg |
| Motor: | 4-takt Loncin 224 OHV (LC1P75F) |
| Palivo: | benzin Natural 95 |
| Obsah motoru: | 224 cm3 |
| Válec motoru: | litinová vložka = dvojnásobná životnost motoru |
| Pracovní otáčky motoru: | 3.060 ot/min |
| Celkový max. výkon motoru: | 7,3 HP/5,5 kW |
| Kroutící moment při 3.060 ot/min: | 14 Nm |
| Mazání motoru: | rozstřikem |
| Startování motoru: | snadné startování s automatickým sytičem |
Základní technické parametry nástavce:
| Možnosti: | sedačka pro roviny a mírné svahy |
| Max. výkon s FD2: | 2.992 m2/hod |
| Max. šířka záběru: | 71 cm |
| Výška strniště: | centrálně nastavitelná 4-9 cm |
| Hmotnost adaptéru: | 32 kg |
| Doporučená plocha: | neomezená |
Stavebnicový mulčovač s hydrostatickou převodovkou a plynulou změnou rychlosti vpřed i vzad. Náprava s diferenciálem a automatickou uzávěrkou zjednoduší práci při objíždění...
Novinka 2023 - stavebnicový mulčovač s pojezdem; záběr sečení 71 cm; max. výkon motoru Loncin 11 HP; hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Mulčovací benzínový rider Defender 71 je navržen pro nejnáročnější práce. Tato verze se šířkou sečení 71 cm zvládne husté a invazní rostliny až do...
Mulčovací benzínový rider Defender 84 je navržen pro nejnáročnější práce. Tato verze se šířkou sečení 84 cm zvládne husté a invazní rostliny až do výšky...
Stavebnicový mulčovač určený do nejnáročnějších podmínek. Žací ústrojí trávu drtí na velmi jemné kousky, které zůstávají na pozemku. Jeho výhodou je odolnost. Dovede čelit...
Profesionální stroj určený k sečení vysoké trávy, lučních porostů a husté vegetace na velkých plochách. Díky silnému motoru a robustní konstrukci je ideální pro farmy, pozemky,...
Stavebnicový mulčovač s pojezdem; záběr sečení 55 cm; max. výkon motoru Loncin 6,1 HP; dvě rychlosti vpřed. Dělená náprava s funkcí jednoduché uzávěrky a diferenciálu. Nerezový...
Mulčovač M 121 je vhodný na rozlehlejší pozemky nad 0,5 hektaru. Výhodou je, že se posekaná tráva nemusí shrabovat, ale je potřeba počítat s tím, že pozemek je nutno mulčovat...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Novinka 2024 - stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 91 cm, max. výkon motoru Loncin 11 HP, hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
Mulčovače Tekton jsou vhodné pro rovinné a mírně svažité pozemky. Díky nízké hmotnosti a snadnému ovládání vyniknou zejména tam, kde je množství stromků, obrubníků, záhonů atd....
Novinka 2024 - čtyřkolový stroj s rotačním mulčovačem M91, možnost dalšího bohatého příslušenství
Kombinace pohonné jednotky Panter FD3eco s mulčovačem M70 představuje jeden z nejsilnějších jedno rotorových mulčovačů. Kdo touží po výkonové rezervě, může sáhnout právě po této...
Mulčovací sekačka VeGA GMC 53 RATO 170 je výkonný a odolný stroj určený pro sečení vysoké, přerostlé i náročné trávy. Díky masivní konstrukci, profesionálnímu mulčovacímu...
Podívejte se, co dokáže Panter FD2H L224 s nerezovým mulčovačem M70
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | DAKR spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třída Československé armády 210, 753 01 Hranice |
| E-mail : | prodej@dakr.cz |
