Křovinořez AMA AG5-530
Kód: 92725--MAM-601292386-Související produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Základní přístroj pro různé práce na zahradě. Šetrný k životnímu prostředí a flexibilní při...
Prořezávání větví, údržba živých plotů nebo vyžínání trávy – to vše s jedním přístrojem, nezávisle na el. síti a bez emisí. Multitool řady POWER FLEX značky solo by AL-KO s...
Multifunkční křovinořezy s hřídelí ACTIVE EVOLUTION vynikají univerzálností použití. Pomocí půlené hnací hřídele můžete napojit širokou škálu dalších pomocníků: foukače,...
Výkonné akumulátorové multifunkční zařízení Scheppach C-PHTS410-X s funkcí 2v1 je navrženo pro stříhání živých plotů a prořezávání větví, a to i ve větších výškách. Díky své...
Nástavec ke křovinořezu Evolution. Délka nástavce 750 mm.
Plotostřih - nástavec ke křovinořezu Evolution.
Scheppach BC-MFH400-X zastane práci jako 4 nejoblíbenější zahradní stroje – křovinořez, strunová sekačka, plotostřih a prořezávací pila. Je ideální volbou pro každého, kdo hledá...
Detailní popis produktu
AMA AG5-530 je spolehlivý křovinořez s výkonným 53 ccm motorem. Má ergonomicky tvarovanou rukojet a snadno přístupné ovládání. Hřídel je uložena v promazaných pouzdrech, čímž jsou minimalizovány vibrace. Motor má velmi nízké emise a splňuje evropské standardy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.8 kg |
| Motor 2T: | ama |
| Výkon motoru : | 1,1 kW / 1,49 HP |
| Obsah motoru : | 53 ccm |
| Držadlo: | Jednoduché obloukové držadlo |
| Průměr hřídelové trubky : | 26 mm |
| Hřídel: | tyč s ložisky |
| Objem nádrže : | 1,1 L |
| Příslušenství: | strunová hlava, popruh |
| Délka hřídele: | 1500 mm |
| Hmotnost: | 7,8 kg |
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Kvalitní křovinořezy AMA osazené Japonskými karburátory a cívkami, s vysoce kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Skutečně vysoká kvalita za dostupnou cenu. Křovinořez s...
Díky snadno startovatelnému dvoutaktnímu motoru 0,7 kW nejnovější generace je tento křovinořez silným pomocníkem, kterého můžete snadno a bezpečně použít i jako začátečník nebo...
Silný stroj značky Riwall pro běžnou údržbu rozlehlejších zahrad za skvělou cenu
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Křovinořez s trubkou o průměru 28 mm a pevnou hřídelí je ideální pro práci v náročných podmínkách. Zadní přívod vzduchu dobře chladí motor a odolný dvoustupňový vzduchový filtr...
Benzínový křovinořez VeGA C33 je díky své masivní konstrukci, silnému motoru, komfortnímu popruhu předurčen pro běžné sečení okolo domu a v nepřístupném terénu. Náročný uživatel...
Nejvyšší model křovinořezu s HIGH TORQUE úhlovým převodem s o 50% vyšším výkonem oproti standardním křovinořezům vhodný nejen pro profesionální použítí.
Kvalitní křovinořezy AMA osazené Japonskými karburátory a cívkami, s vysoce kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. skutečně vysoká kvalita za dostupnou cenu. Křovinořez s...
Křovinořez RURIS 300S je ideální, pokud chcete sekat na těžko dostupných místech. Ať už chcete sekat trávník, vysekávat křoviny, křovinořez RURIS 300S je zahradní nářadí, které...
Hřídelový křovinořez VeGA BC430PRO je díky své masivní konstrukci, silnému motoru, komfortnímu popruhu a profesionálnímu antivibračnímu uložení řidítek a motoru předurčen pro...
Sekejte jako profesionál, bez ohledu na vaše potřeby. Robustní, efektivní a snadno ovladatelný benzínový křovinořez solo by AL-KO 151 B je působivý stroj, který poskytuje...
Benzínový křovinořez AMA Playcut NBC 450 je lehký a spolehlivý stroj s perfektní kombinací výkonu a snadné obsluhy. Je dodáván se strunovou hlavou a popruhem. Má...
Profesionální hřídelový křovinořez ACTIVE 4,5 BT vyniká ve své třídě nízkou váhou, vysokým výkonem 1,9Kw a perfektním vyvážením. Vhodný na dlouhou práci v hustém...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | A.M.A. S.P.A. Agricultural Machinery Accessories |
|---|---|
| Adresa : | Via Giacomo Puccini, 28, 42018 San Martino In Rio RE, Itálie |
| E-mail : | ama@ama.it |
