Zádový křovinořez AMA AG3 52BP
Kód: 98890--MAM-952752659-Související produkty
Multifunkční křovinořez ama Play Cut PC350 je výborným pomocníkem při údržbě zahrad. Křovinořez je dodáván včetně všech nástavců, kterými jsou: vyžínač, plotostřih, pila.
Kypřič půdy - nástavec ke křovinořezu Evolution
Scheppach BC-MFH400-X zastane práci jako 4 nejoblíbenější zahradní stroje – křovinořez, strunová sekačka, plotostřih a prořezávací pila. Je ideální volbou pro každého, kdo hledá...
Multifunkční křovinořez s benzinovým motorem 4 v 1 je univerzální pomocník, který může sloužit jako strunový vyžínač, křovinořez, plotostřih, prořezávací řetězová pila, špičkový...
Multifunkční křovinořez s hřídelí ACTIVE EVOLUTION 2,4 vyniká univerzálností použití. Pomocí půlené hnací hřídele můžete napojit širokou škálu dalších pomocníků od foukače,...
Nástavec k multifunkčnímu systému PAS-265ES, který lze použít spolu s pilovým nástavcem a otočným plotostřihem. Získáte tak větší dosah a lepší pracovní komfort.
Detailní popis produktu
Zádový křovinořez AMA AG3 52BP je ideální pro práci v těžko dostupných místech. Vyniká dobrou ovladatelností díky umístění motorové jednotky na zádech. Práce s tímto strojem je fyzicky nenáročná i při dlouhodobém použití. Flexibilní vedení náhonu sekací jednotky má výborný přenos síly. Křovinořez je vyroben z kvalitních materiálů pod vysokou kontrolou kvality.Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Motor: | ama |
| Výkon motoru : | 1,4 / 1,9 kW/HP |
| Obsah motoru : | 51,7 ccm |
| Průměr hřídelové trubky : | 26 mm |
| Objem nádrže : | 1,0 L |
| Váha : | 10 kg |
| Příslušenství: | strunová hlava, ramenní pás, struna |
Tento inovovaný křovinořez je nástupcem známého SRM-3610T. Nový tvar řídítek umožňuje lepší manipulaci se strojem a zabraňuje nechtěnému styku s nohou. Nový držák řídítek...
Křovinořez RURIS DAC 510 má dvoutaktní motor TEZ o výkonu 3,5 HP pro nejnáročnější úkoly, tak aby poskytoval přesné a rychlé výsledky. Objem válce 62 cm3 zajišťuje dlouhý a...
Kvalitní křovinořezy AMA osazené Japonskými karburátory a cívkami, s vysoce kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. skutečně vysoká kvalita za dostupnou cenu. Křovinořez s...
Profesionální hřídelový křovinořez ACTIVE 4,0 BT vyniká ve své třídě nízkou váhou, vysokým výkonem 1,7 Kw a perfektním vyvážením. Vhodný na dlouhou práci v hustém...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Křovinořez RURIS DAC 310 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez DAC 310...
Křovinořez s odlehčeným startem pro vyžínání větších ploch. Nízká váha umožňuje lehkou manipulaci při práci, zejména v nedostupném terénu a kolem překážek. V primární...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch. Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR400C je zajištěn...
S tímto praktickým křovinořezem, který váží pouze 6 kg, budete těžit z nejnovější generace dvoutaktního motoru 0,9 kW (30 ccm), robustní konstrukce, pohodlných ovládacích prvků,...
Špičkový křovinořez značky Riwall i pro náročné práce kolem domu a zahrady s výborným poměrem cena/kvalita, ergonomická, antivibrační bike-rukojeť, nastavitelná bez použití...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Profesionální hřídelový křovinořez ACTIVE 4,5 BT vyniká ve své třídě nízkou váhou, vysokým výkonem 1,9Kw a perfektním vyvážením. Vhodný na dlouhou práci v hustém...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | A.M.A. S.P.A. Agricultural Machinery Accessories |
|---|---|
| Adresa : | Via Giacomo Puccini, 28, 42018 San Martino In Rio RE, Itálie |
| E-mail : | ama@ama.it |
