Krbová kamna s výměníkem VICTORIA Rubin B, slonová kost
Kód: 3073--MAM-278118796-Související produkty
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Tento jedinečný moderní sporák se bude hodit i do té nejmodernější domácnosti díky svému výjímečnému designu. Eleganci tomuto modelu dodává tvar a přední strana, kde je keramika...
Barevné provedení: černá. Pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo.
Sporák ABC CONCEPT 2 AIR je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Detailní popis produktu
Designová krbová kamna
Teplovodní výměník
Barva: slonová kost, grafitově šedá
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Těsnění dvířek ze skelných vláken
Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu
Kovová dveřní klika
Prostor pro uskladnění dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 142 kg |
| Šířka: | 69 cm |
| Hloubka: | 46 cm |
| Výška: | 85 cm |
| Nominální výkon do prostoru: | 6 kW |
| Nominální výkon do výměníku: | 8 kW |
| Teplovodní výměník: | ano |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Hmotnost: | 142 kg |
Ocelová krbová kamna Zvezda s teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Hluboké...
Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový rošt na dně spalovací komory. Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu. Komínová klapka. Prostor pro uskladnění dřeva
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Boční obložení keramické obklady. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Když se řekne krbová kamna, vybaví se mnoha lidem právě tyto tradiční tvary. Krbová kamna Nivala s výměníkem dodáváme v černém nebo antracitovém provedení, s béžovou nebo šedou...
Když se řekne krbová kamna, vybaví se mnoha lidem právě tyto tradiční tvary. Krbová kamna Nivala s výměníkem dodáváme v černém nebo antracitovém provedení, s béžovou nebo šedou...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Ocelová krbová kamna Zvezda s teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Topeniště je obložené šamotovými cihlámi. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BN Direct Supply Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 13 Todor Radev Penev Str., kv.Pobeda, 9027 Varna, Bulgaria |
| E-mail : | bndirectsupply@gmail.com |
