Krbová kamna s teplovodním výměníkem PRITY S3 W21
Kód: 240--MAM-166053049-Související produkty
Pečící trouba na pravé straně. Retro vzhled na nožíčkách. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora...
Sporák ABC CONCEPT 2 AIR je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Barevné provedení: černá. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska.
Barevné provedení slonová kost. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Sklokeramická horní deska. Ozdobné madlo....
Detailní popis produktu
Teplovodní výměník
Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm
Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm
Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu
Litinový rošt na dně spalovací komory
Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu
Komínová klapka
Prostor pro uskladnění dřeva
Kamna jsou vybavená pákou pro usnadnění přesunu přebytečných zbytku paliv z roštu topeniště do popelníkové zásuvky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 134 kg |
| Šířka: | 57 cm |
| Hloubka: | 53 cm |
| Výška: | 93 cm |
| Maximální výkon: | 5 kW |
| Maximální výkon do výměníku: | 16 kW |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Hmotnost: | 134 kg |
Ocelová krbová kamna Zvezda s troubou a teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Teplovodní výměník. Retro vzhled na nožíčkách. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Ocelová krbová kamna Zvezda s teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Hluboké...
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Dvojitá dvířka s panoramatickým sklem. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Boční obložení keramické obklady....
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Externí přívod vzduchu. Komínová klapka. Barva grafitově šedá. Boční obložení keramické obklady. Korpus kamen je vyroben z ocelového...
Krbová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení topných těles nebo zásobníkového ohřívače vody. Možné je i připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Litinový rošt na dně spalovací komory. Komínová klapka....
Teplovodní výměník. Pečící trouba. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a zvyšují...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | PRITY 95 Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 33 “Maksim Raykovich” Str, 5140 Lyaskovets, BULGARIA |
| E-mail : | sales@prity-bg.com |
