Haas+Sohn AVESTA II krbová kamna s výměníkem - černá, woodstone
Kód: 0434617600000--HAASSouvisející produkty
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Krbový sporák Zvezda. Prosklená dvířka. Umístění sporáku vlevo. Komínový vývod horní, vlevo. Horní deska 6 mm ocel. Barva hnědá.
Barevné provedení: červená bordó. Pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Sporák má zabudovanou měděnou ochlazovací smyčku, která zabraňuje přehřátí systému. Ve sporáku je...
Detailní popis produktu
Parametry
| Účinnost | 80 % |
|---|---|
| Výkon | 3,5-10,3 kW |
| Rozměry | 961/525/465 mm |
| Hmotnost | 185 kg |
| Vývod kouřovodu | vrchní, Ø 150 |
| Minimální tah komína | 12 Pa |
| Vytápěcí schopnost | 180 m3 |
| Použitelné palivo | Kusové dřevo, Ekobrikety, Uhelné brikety |
| Spotřeba paliva | 3 kg |
Technické parametry výměníku
| Použitelný výkon do topných těles | 7,2 kW |
|---|---|
| Doporučený tepelný spád | 75-60 °C |
| Vodní obsah výměníku | 14 l |
| Maximální pracovní přetlak | 0,2 MPa |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 185 kg |
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Teplovodní výměník. Ochlazovací smyčka. Barva: grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Krbová kamna Visby s výměníkem potěší každého, kdo chce topit čistě a pohodlně. Korpus s přírodním pískovcovým obkladem Woodstone Prestige skrývá moderní výměník, který...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Když se řekne krbová kamna, vybaví se mnoha lidem právě tyto tradiční tvary. Krbová kamna Nivala s výměníkem dodáváme v černém nebo antracitovém provedení, s béžovou nebo šedou...
Výkonná krbová kamna PRITY s teplovodním výměníkem a pečící troubou.
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Litinový rošt na dně spalovací komory. Komínová klapka....
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Krbová kamna s výměníkem VICTORIA RUBIN B, černá. Designová krbová kamna. Teplovodní výměník. Barva: černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle...
Jednoduchý design krbových kamen Mantova AL II jen tak nezestárne. Vybrat si můžete kombinaci antracitového korpusu a stříbrných dvířek nebo černé provedení s béžovými...
Ocelová krbová kamna Zvezda s teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
energetický štítek (PDF)
-
informační list výrobku (PDF)
-
příloha k technické dokumentaci (PDF)
-
prohlášení o vlastnostech výrobku (PDF)
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 260, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou |
| E-mail : | prodej@haassohn.com |
