Krbová kamna s výměníkem PRITY K2 CP W10
Kód: 195--MAM-166052966-Související produkty
Sporák na tuhá paliva Zvezda. Umístění trouby vlevo. Komínový vývod: horní, vlevo. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Prosklená dvířka trouby. Prosklená dvířka topeniště. Praktický úložný prostor pro skladování dřeva. Obložení topeniště šamotové cihly
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Barevné provedení: červená burgundy. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo....
Detailní popis produktu
Teplovodní výměník
Litinová horní deska
Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm
Litinový rošt na dně spalovací komory
Komínová klapka
Prostor pro uskladnění dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 94 kg |
| Šířka: | 51 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Výška: | 81 cm |
| Nominální výkon do prostoru: | 6 kW |
| Nominální výkon do výměníku: | 7 kW |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Hmotnost: | 94 kg |
Dvojitá dvířka s panoramatickým sklem. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Boční obložení: keramické obklady. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Designová krbová kamna s teplovodním výměníkem. Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Barva červená, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4...
Ocelová krbová kamna Zvezda s troubou a teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Krbová kamna s výměníkem VICTORIA RUBIN B, černá. Designová krbová kamna. Teplovodní výměník. Barva: černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Litinový rošt na dně spalovací komory. Komínová klapka....
Designová krbová kamna. Teplovodní výměník. Barva červená, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Designová krbová kamna. Teplovodní výměník. Barva slonová kost, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená...
Krbová kamna Farum s výměníkem zvládnou vytápět celý dům. Pod obkladem Speckstein najdete bytelné ohniště a moderní výměník, který předává do vody až 11,1 kW výkonu. Stačí...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | PRITY 95 Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 33 “Maksim Raykovich” Str, 5140 Lyaskovets, BULGARIA |
| E-mail : | sales@prity-bg.com |
