Haas+Sohn MANTOVA AL II krbová kamna s výměníkem - antracit, stříbrná
Kód: 0433715100000--HAASSouvisející produkty
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Barevné provedení slonová kost. Pečící trouba. Umístění trouby vlevo. Umístění kouřovodu vlevo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo....
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Prosklená dvířka trouby. Prosklená dvířka topeniště. Praktický úložný prostor pro skladování dřeva. Obložení topeniště šamotové cihly
Detailní popis produktu
Štíhlá elegance s vychytanými detaily
Jednoduchý design krbových kamen Mantova AL II jen tak nezestárne. Vybrat si můžete kombinaci antracitového korpusu a stříbrných dvířek nebo černé provedení s béžovými dlaždicemi. Krbová kamna Mantova AL II s výměníkem šetří místo. Na šířku mají jen okolo 50 cm, navíc si do boxu ve spodní části můžete uložit dřevo.
Pokud váš dům prošel zateplením, určitě oceníte Externí přívod vzduchu (CPV). Vzduch pro spalování kamna nespotřebovávají z místnosti, ale mohou si ho brát třeba z průduchu ve sklepě.
Parametry
| Účinnost | 85 % |
|---|---|
| Výkon | 3,3-10,4 kW |
| Rozměry | 962/506/539 mm |
| Hmotnost | 128 kg |
| Vývod kouřovodu | vrchní, zadní, Ø 150 |
| Minimální tah komína | 12 Pa |
| Vytápěcí schopnost | 60-190 m3 |
| Použitelné palivo | Uhelné a dřevěné brikety |
| Spotřeba paliva | 0,7-2,9 kg |
Technické parametry výměníku
| Použitelný výkon do topných těles | 7,7 kW |
|---|---|
| Doporučený tepelný spád | 75-60 °C |
| Vodní obsah výměníku | 14 l |
| Maximální pracovní přetlak | 0,2 MPa |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 128 kg |
Jednoduchý design krbových kamen Mantova AL II jen tak nezestárne. Vybrat si můžete kombinaci antracitového korpusu a stříbrných dvířek nebo černé provedení s béžovými...
Výkonná krbová kamna PRITY s teplovodním výměníkem a pečící troubou.
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Krbová kamna Visby s výměníkem potěší každého, kdo chce topit čistě a pohodlně. Korpus s přírodním pískovcovým obkladem Woodstone Prestige skrývá moderní výměník, který...
Krbová kamna Farum s výměníkem zvládnou vytápět celý dům. Pod obkladem z přírodního pískovce Woodstone Prestige najdete bytelné ohniště a moderní výměník, který předává do vody...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
-
energetický štítek (PDF) (132.3 kB)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
informační list výrobku (PDF)
-
příloha k technické dokumentaci (PDF)
-
prohlášení o vlastnostech výrobku (PDF)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 260, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou |
| E-mail : | prodej@haassohn.com |
