Haas+Sohn FARUM krbová kamna s výměníkem - černá, woodstone
Kód: 0433437000000--HAASSouvisející produkty
Velká trouba 58 l, ve spodní části je umístěný šuplík na dostatečnou zásobu paliva, plášť je z kvalitního smaltovaného plechu s odolností až do 800°C. Regulování primárního a...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Sporák má zabudovanou měděnou ochlazovací smyčku, která zabraňuje přehřátí systému. Ve sporáku je...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Sporák na tuhá paliva ZVEZDA NARODNA SP glass
Detailní popis produktu
Moderní výkonný gigant
Krbová kamna Farum s výměníkem zvládnou vytápět celý dům. Pod obkladem z přírodního pískovce Woodstone Prestige najdete bytelné ohniště a moderní výměník, který předává do vody až 11,1 kW výkonu. Stačí nahradit výměník záslepkou a můžete je používat i v teplovzdušném provozu.
Při výpadku proudu ochrání kamna před přehřátím vychlazovací smyčka a automatický regulátor primárního vzduchu. Pomocí našeho patentovaného řešení snadno odstraníte z trubek výměníku popel a saze. Díky tomu neztratí krbová kamna Farum s výměníkem ani po letech nic ze svého výkonu.
Vaše výhody
- externí přívod vzduchu CPV
- snadné čištění výměníku
- terciální spalování
- vyměnitelný výměník
- vychlazovací smyčka
- automatický regulátor primárního spalovacího vzduchu
Parametry
| Účinnost | 87 % |
|---|---|
| Výkon | 5-15,3 kW |
| Rozměry | 1231/621/629 mm |
| Hmotnost | 221 kg |
| Vývod kouřovodu | vrchní, Ø 150 |
| Minimální tah komína | 12 Pa |
| Vytápěcí schopnost | 90-275 m3 |
| Použitelné palivo | Kusové dřevo, Ekobrikety, Uhelné brikety |
| Spotřeba paliva | 4,1 kg |
Technické parametry výměníku
| Použitelný výkon do topných těles | 11,1 kW |
|---|---|
| Doporučený tepelný spád | 75-60 °C |
| Vodní obsah výměníku | 16 l |
| Maximální pracovní přetlak | 0,2 MPa |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Krbová kamna Farum s výměníkem zvládnou vytápět celý dům. Pod obkladem Speckstein najdete bytelné ohniště a moderní výměník, který předává do vody až 11,1 kW výkonu. Stačí...
Výkonná krbová kamna PRITY s teplovodním výměníkem a pečící troubou.
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Teplovodní výměník. Litinová horní deska. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Litinový rošt na dně spalovací komory. Komínová klapka. Prostor pro uskladnění dřeva
Ocelová krbová kamna Zvezda s teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Jednoduchý design krbových kamen Mantova AL II jen tak nezestárne. Vybrat si můžete kombinaci antracitového korpusu a stříbrných dvířek nebo černé provedení s béžovými...
Výkonná krbová kamna PRITY s teplovodním výměníkem a pečící troubou.
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
-
energetický štítek (PDF) (131.8 kB)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
informační list výrobku (PDF)
-
příloha k technické dokumentaci (PDF)
-
prohlášení o vlastnostech výrobku (PDF)
-
3D model pro použití k návrhu interiéru (ZIP)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 260, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou |
| E-mail : | prodej@haassohn.com |
