Krbová kamna s výměníkem VICTORIA Triumph BO, ochlazovací smyčka
Kód: 7218--MAM-869071407-Související produkty
Sporák na tuhá paliva Zvezda. Umístění trouby: vpravo. Komínový vývod: horní, vpravo. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva. Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou...
Tento sporák je dobře využitelný k vaření, pečení a vytápění místnosti, ve které je umístěn. Je natolik výkonný, že může vyhřát i další přilehlé prostory. Toto je dáno...
Sporák na tuhá paliva Zvezda. Umístění trouby vlevo. Komínový vývod: horní, vlevo. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Barevné provedení: červená burgundy. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Pečící trouba na pravé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Pečící trouba na levé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Barevné provedení: černá. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená...
Barevné provedení: černá. Pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Pečící trouba na levé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Prosklená dvířka trouby. Prosklená dvířka topeniště. Praktický úložný prostor pro skladování dřeva. Obložení topeniště šamotové cihly
Prosklená dvířka trouby. Praktický uzavíratelný prostor pro skladování dřeva. Horní deska 6 mm ocel. Barva černá, matná
Detailní popis produktu
Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850°C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Těsnění dvířek ze skelných vláken
Sekundární vzduchová klapka zvyšuje teplotu spalování, účinnost a zajišťuje oplach skla
Kovová dveřní klika
- Ekodesign
- Teplovodní výměník
- Ochlazovací smyčka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 131 kg |
| Šířka: | 585 mm |
| Hloubka: | 534 mm |
| Výška: | 1005 mm |
| Rozměry topeniště (Š x H x V): | 487 x 337 x 382 mm |
| Energetická účinnost: | 79,53 % |
| Spotřeba paliva (dřevo): | 4,6 kg/hod. |
| Objem teplovodního výměníku (v litrech): | 21,24 l |
| Hmotnost: | 131 kg |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Nominální výkon do prostoru: | 8 kW |
| Nominální výkon do výměníku: | 8 kW |
| Teplovodní výměník: | ano |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Ekodesign: | Ano |
| Barva: | černá |
| Maximální výkon: | 16 kW |
Designová krbová kamna s teplovodním výměníkem. Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Barva slonová kost, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Hluboké...
Designová krbová kamna. Teplovodní výměník. Barva červená, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Teplovodní výměník. Pečící trouba. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a zvyšují...
Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými...
Teplovodní výměník. Retro vzhled na nožíčkách. Barva: grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Čisté linie krbových kamen Werfen 9 s výměníkem se hodí do většiny interiérů. Ve spodní části kamen je úložný prostor na dřevo. Za čelním panelem se znakem „Plus“...
Krbová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení topných těles nebo zásobníkového ohřívače vody. Možné je i připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BN Direct Supply Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 13 Todor Radev Penev Str., kv.Pobeda, 9027 Varna, Bulgaria |
| E-mail : | bndirectsupply@gmail.com |
