Krbová kamna s výměníkem VICTORIA Elegance B
Kód: 3100--MAM-278118777-Související produkty
Velká trouba 58 l, ve spodní části je umístěný šuplík na dostatečnou zásobu paliva, plášť je z kvalitního smaltovaného plechu s odolností až do 800°C. Regulování primárního a...
Pečící trouba na pravé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Barevné provedení: červená burgundy. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo....
Krbový sporák Zvezda. Trouba na levé straně. Komínový vývod: horní, na levé straně. Horní deska: 6mm ocel. Barva: černá.
Detailní popis produktu
Teplovodní výměník
Barva: grafitově šedá
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Těsnění dvířek ze skelných vláken
Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu
Sekundární vzduchová klapka zvyšuje teplotu spalování, účinnost a zajišťuje oplach skla
Kovová dveřní klika
Prostor pro skladování dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 130 kg |
| Šířka: | 51 cm |
| Hloubka: | 51 cm |
| Výška: | 101 cm |
| Nominální výkon do prostoru: | 4 kW |
| Nominální výkon do výměníku: | 5 kW |
| Teplovodní výměník: | ano |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Hmotnost: | 130 kg |
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Panoramatické sklo. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Ocelová krbová kamna Zvezda s troubou a teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Hluboké...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Teplovodní výměník. Retro vzhled na nožíčkách. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Dvojitá dvířka s panoramatickým sklem. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Boční obložení: keramické obklady. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Krbová kamna Farum s výměníkem zvládnou vytápět celý dům. Pod obkladem z přírodního pískovce Woodstone Prestige najdete bytelné ohniště a moderní výměník, který předává do vody...
Krbová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení topných těles nebo zásobníkového ohřívače vody. Možné je i připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Krbová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení topných těles nebo zásobníkového ohřívače vody. Možné je i připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědouhelných briket. Jednoduchý a vkusný design...
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Boční obložení keramické obklady. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BN Direct Supply Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 13 Todor Radev Penev Str., kv.Pobeda, 9027 Varna, Bulgaria |
| E-mail : | bndirectsupply@gmail.com |
