Krbová kamna s výměníkem ZVEZDA 4 VR 12 C
Kód: 279--MAM-166052980-Související produkty
Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená dvířka topeniště. Praktický...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Barevné provedení: černá. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska.
Kuchyňský sporák Okonom 85 Fiko DeLuxe má jmenovitý výkon 7 kW. Je schopen vytopit prostor o objemu 82 až 205 m3. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 2.4 kg suchého dřeva za...
Detailní popis produktu
Teplovodní výměník
Boční obložení: keramické obklady
Obložení spalovací komory: šamotové cihly
Ocelový rošt ve spodní části spalovací komory
Prostor pro uskladnění dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 92 kg |
| Šířka: | 52 cm |
| Hloubka: | 53 cm |
| Výška: | 81 cm |
| Nominální výkon do prostoru: | 12 kW |
| Nominální výkon do výměníku: | 7 kW |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Hmotnost: | 92 kg |
Ocelová krbová kamna Zvezda s troubou a teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Designová krbová kamna s teplovodním výměníkem. Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Barva slonová kost, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle...
Ocelová krbová kamna Zvezda s teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Topeniště je obložené šamotovými cihlámi. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Ocelová krbová kamna Zvezda s teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědouhelných briket. Jednoduchý a vkusný design...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Čisté linie krbových kamen Werfen 9 s výměníkem se hodí do většiny interiérů. Ve spodní části kamen je úložný prostor na dřevo. Za čelním panelem se znakem „Plus“...
Teplovodní výměník. Litinová horní deska. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Hluboké topeniště. Litinový rošt na dně spalovací komory. Komínová klapka. Prostor pro...
Ocelová krbová kamna Zvezda s teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ZVEZDA |
|---|---|
| Adresa : | Lukovit, Bulgaria |
| E-mail : | office@zvezda-bg.com |
