Krbová kamna s výměníkem PRITY S3 W13
Kód: 238--MAM-166052972-Související produkty
Prosklená dvířka trouby. Prosklená dvířka topeniště. Praktický úložný prostor pro skladování dřeva. Obložení topeniště šamotové cihly
Pečící trouba. Varná deska. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Prosklená dvířka topeniště. Prosklená dvířka trouby s teploměrem....
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva. Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou...
Detailní popis produktu
Teplovodní výměník
Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm
Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm
Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu
Litinový rošt na dně spalovací komory
Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu
Komínová klapka
Prostor pro uskladnění dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 93 kg |
| Šířka: | 49 cm |
| Hloubka: | 46 cm |
| Výška: | 93 cm |
| Maximální délka polena: | 32 cm |
| Nominální výkon do prostoru: | 5 kW |
| Nominální výkon do výměníku: | 10 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Hmotnost: | 93 kg |
Ocelová krbová kamna Zvezda s teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Krbová kamna Visby s výměníkem potěší každého, kdo chce topit čistě a pohodlně. Korpus s přírodním pískovcovým obkladem Woodstone Prestige skrývá moderní výměník, který...
Designová krbová kamna s teplovodním výměníkem. Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Barva slonová kost, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle...
Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový rošt na dně spalovací komory. Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu. Komínová klapka. Prostor pro uskladnění dřeva
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Hluboké...
Ocelová krbová kamna Zvezda s litinovým roštem. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Teplovodní výměník. Retro vzhled na nožíčkách. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Výkonná krbová kamna PRITY s teplovodním výměníkem a pečící troubou.
Ocelová krbová kamna Zvezda s teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Krbová kamna Almo s výměníkem z řady Home v sobě spojují jednoduchou eleganci a moderní design. Vyberte si mezi černou a světlejší antracitovou variantou a užívejte si pohled do...
Krbová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení topných těles nebo zásobníkového ohřívače vody. Možné je i připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | PRITY 95 Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 33 “Maksim Raykovich” Str, 5140 Lyaskovets, BULGARIA |
| E-mail : | sales@prity-bg.com |
