Krbová kamna s výměníkem ZVEZDA 1 VR 9
Kód: 275--MAM-166052978-Související produkty
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Sporák má zabudovanou měděnou ochlazovací smyčku, která zabraňuje přehřátí systému. Ve sporáku je...
Barevné provedení: černá. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska.
Barevné provedení: červená bordó. Nerezová pečící trouba. Umístění trouby: vlevo. Umístění kouřovodu: vlevo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Kuchyňský sporák Thorma OKONOM 85 FIKO Excelent je určený na vaření a pečení v domácnostech. Často slouží jako jediný zdroj vytápění. Jeho jmenovitý výkon je 7 kW a je...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Detailní popis produktu
Teplovodní výměník
Prostor pro uskladnění dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 77 kg |
| Šířka: | 48 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Nominální výkon do prostoru: | 10,6 kW |
| Nominální výkon do výměníku: | 6,6 kW |
| Teplovodní výměník: | ano |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Hmotnost: | 77 kg |
Designová krbová kamna s teplovodním výměníkem. Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Barva slonová kost, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle...
Teplovodní výměník. Retro vzhled na nožíčkách. Barva: grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Teplovodní výměník. Litinová horní deska. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Litinový rošt na dně spalovací komory. Komínová klapka. Prostor pro uskladnění dřeva.
Designová krbová kamna s teplovodním výměníkem. Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Barva červená, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Boční obložení keramické obklady. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Designová krbová kamna. Teplovodní výměník. Barva slonová kost, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ZVEZDA |
|---|---|
| Adresa : | Lukovit, Bulgaria |
| E-mail : | office@zvezda-bg.com |
