Krbová kamna s výměníkem PRITY WD W29 D
Kód: 993--MAM-566610487-Související produkty
Prosklená dvířka. Trouba na pravé straně. Komínový vývod horní, na pravé straně. Horní deska 6 mm ocel. Barva černá
Sporák na tuhá paliva Zvezda. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Barevné provedení: slonová kost. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená dvířka topeniště.
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Sporák má zabudovanou měděnou ochlazovací smyčku, která zabraňuje přehřátí systému. Ve sporáku je...
Detailní popis produktu
Teplovodní výměník
Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm
Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm
Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu
Litinový rošt na dně spalovací komory
Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu
Prostor pro uskladnění dřeva
Kamna jsou vybavena roštovací pákou pro usnadnění přesunu přebytečných zbytků paliv z roštu topeniště do popelníkové zásuvky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 189 kg |
| Šířka: | 65 cm |
| Hloubka: | 55 cm |
| Výška: | 115 cm |
| Maximální délka polena: | 44 cm |
| Rozměry přikládacího otvoru (Š x V): | 30 x 20 cm |
| Objem teplovodního výměníku: | 44 l |
| Rozměr napojení výměníku: | 1" |
| Energetická účinnost: | 77,8 % |
| Maximální tlak: | 1 bar |
| Rozměry topeniště (Š x H x V): | 47 x 45 x 30 cm |
| Spotřeba paliva (dřevo) kg/hod.: | 10 kg |
| Nominální výkon do prostoru: | 9 kW |
| Nominální výkon do výměníku: | 22 kW |
| Teplovodní výměník: | ano |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Hmotnost: | 189 kg |
Když se řekne krbová kamna, vybaví se mnoha lidem právě tyto tradiční tvary. Krbová kamna Nivala s výměníkem dodáváme v černém nebo antracitovém provedení, s béžovou nebo šedou...
Teplovodní výměník. Retro vzhled na nožíčkách. Barva: grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Komínová klapka. Barva grafitově šedá. Boční obložení obklad s přírodního kamene. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4...
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Dvojitá dvířka s panoramatickým sklem. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Boční obložení keramické obklady....
Výkonná krbová kamna PRITY s teplovodním výměníkem a pečící troubou.
Kamna jsou určená pro montáž do rohu místnosti. Komínová klapka. Barva: grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená...
Teplovodní výměník. Litinová horní deska. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Litinový rošt na dně spalovací komory. Komínová klapka. Prostor pro uskladnění dřeva.
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Designová krbová kamna s teplovodním výměníkem. Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Barva červená, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | PRITY 95 Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 33 “Maksim Raykovich” Str, 5140 Lyaskovets, BULGARIA |
| E-mail : | sales@prity-bg.com |
