Krbová kamna s výměníkem VICTORIA Comfort KB
Kód: 3025--MAM-278118771-Související produkty
Barevné provedení: černá. Pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo.
Velká pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska.
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědého uhlí. Jednoduchý a vkusný design kamen...
Sporák na tuhá paliva Zvezda. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Detailní popis produktu
Teplovodní výměník
Barva: grafitově šedá
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm
Boční obložení: keramické obklady
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovímy cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850°C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Těsnění dvířek ze skelných vláken
Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu
Kovová dveřní klika
Prostor pro uskladnění dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 144 kg |
| Šířka: | 58 cm |
| Hloubka: | 54 cm |
| Výška: | 99 cm |
| Nominální výkon do prostoru: | 4 kW |
| Nominální výkon do výměníku: | 7 kW |
| Teplovodní výměník: | ano |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Hmotnost: | 144 kg |
Krbová kamna Farum s výměníkem zvládnou vytápět celý dům. Pod obkladem z přírodního pískovce Woodstone Prestige najdete bytelné ohniště a moderní výměník, který předává do vody...
Ocelová krbová kamna Zvezda s teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Ocelová krbová kamna Zvezda s teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Topeniště je obložené šamotovými cihlámi. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Jednoduchý design krbových kamen Mantova AL II jen tak nezestárne. Vybrat si můžete kombinaci antracitového korpusu a stříbrných dvířek nebo černé provedení s béžovými...
Teplovodní výměník. Litinová horní deska. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Litinový rošt na dně spalovací komory. Komínová klapka. Prostor pro uskladnění dřeva
Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Externí přívod vzduchu. Komínová klapka. Barva grafitově šedá. Boční obložení keramické obklady. Korpus kamen je vyroben z ocelového...
Krbová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení topných těles nebo zásobníkového ohřívače vody. Možné je i připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BN Direct Supply Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 13 Todor Radev Penev Str., kv.Pobeda, 9027 Varna, Bulgaria |
| E-mail : | bndirectsupply@gmail.com |
