HAAS+SOHN VISBY II krbová kamna s výměníkem - černá, woodstone
Kód: 0434517500000--HAASSouvisející produkty
Pečící trouba na pravé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Kuchyňský sporák Thorma OKONOM 85 FIKO Excelent je určený na vaření a pečení v domácnostech. Často slouží jako jediný zdroj vytápění. Jeho jmenovitý výkon je 7 kW a je...
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Barevné provedení slonová kost. Pečící trouba. Umístění trouby vlevo. Umístění kouřovodu vlevo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo....
Detailní popis produktu
Elegance z pískovce - jednoduché ovládání i údržba
Krbová kamna Visby s výměníkem potěší každého, kdo chce topit čistě a pohodlně. Korpus s přírodním pískovcovým obkladem Woodstone Prestige skrývá moderní výměník, který zvládnete vyčistit i se zavřenými dvířky. Stačí našroubovat do otvoru v přední straně táhlo a pohybem sem a tam nečistoty setřít. Popel a saze napadají do popelníku.
Pokud chcete zesílit, nebo ztlumit plamen, nemusíte se ohýbat. Krbová kamna Visby s výměníkem mají ve své horní části regulátor systému Easy Control. S ním můžete ovládat všechny tři přívody vzduchu.
Vaše výhody
- externí přívod vzduchu CPV
- snadné čištění výměníku
- terciální spalování
- vychlazovací smyčka
- uzavíratelný přívod vzduchu
- Easy Control
- 3 bodové zavírání dvířek
| Parametry: | |
| Výkon: | 3.3 - 10.2 kW |
| Výkon výměníku: | 7.8 kW |
| Rozměry: | 1012 / 524 / 567 mm |
| Hmotnost: | 194 kg |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Účinnost: | 79 % |
| Vytápěcí schopnost: | 184 m3 |
| Palivo: | dřevo |
| Energetická třída: | A |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 194 kg |
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Jednoduchý design krbových kamen Mantova AL II jen tak nezestárne. Vybrat si můžete kombinaci antracitového korpusu a stříbrných dvířek nebo černé provedení s béžovými...
Teplovodní výměník. Pečící trouba. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a zvyšují...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Čisté linie krbových kamen Werfen 9 s výměníkem se hodí do většiny interiérů. Ve spodní části kamen je úložný prostor na dřevo. Za čelním panelem se znakem „Plus“...
Když se řekne krbová kamna, vybaví se mnoha lidem právě tyto tradiční tvary. Krbová kamna Nivala s výměníkem dodáváme v černém nebo antracitovém provedení, s béžovou nebo šedou...
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědouhelných briket. Jednoduchý a vkusný design...
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
energetický štítek (PDF)
-
informační list výrobku (PDF)
-
příloha k technické dokumentaci (PDF)
-
prohlášení o vlastnostech výrobku (PDF)
-
3D model pro použití k návrhu interiéru (ZIP)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 260, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou |
| E-mail : | prodej@haassohn.com |
