AlfaPlam RUSTIK E - krbová kamna s výměníkem
Kód: 119072Související produkty
Velká trouba 58 l, ve spodní části je umístěný šuplík na dostatečnou zásobu paliva, plášť je z kvalitního smaltovaného plechu s odolností až do 800°C. Regulování primárního a...
Barevné provedení: slonová kost. Nerezová pečící trouba. Sklokeramická deska. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená dvířka topeniště. Praktický...
Barevné provedení: černá. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená...
Detailní popis produktu
Krbová kamna s výměníkem jsou určená pro vytápění s napojením na vodní otopný systém.
Kamna mají zabudovanou měděnou ochlazovací smyčku, která zabraňuje přehřátí systému. V kamnech je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy.
Přikládání je možné jak zepředu, tak z boku na pravé straně. Regulátor spalování je umístěn na přední straně.
Rám je vyroben ze silného plechu, topeniště je vyrobené z litiny. Polena je možné vkládat i z boku do 52 cm dlouhého topeniště.
Součástí kamen je redukce odkouření z 210 na 120 mm.
| Parametry: | |
| Typ kamen: | teplovodní |
| Výkon do prostoru: | 7 kW |
| Výkon do výměníku: | 7 kW |
| Objem výměníku: | 11 L |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Napojení kouřovodu: | zadní |
| Rozměry š x h x v: | 720 x 440 x 820 mm |
| Hmotnost: | 137 kg |
| Vytápěný prostor: | 140 - 233 m3 |
| Palivo: | palivové dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Energetická třída: | A |
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Hluboké...
Ocelová krbová kamna Zvezda s teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Když se řekne krbová kamna, vybaví se mnoha lidem právě tyto tradiční tvary. Krbová kamna Nivala s výměníkem dodáváme v černém nebo antracitovém provedení, s béžovou nebo šedou...
Ocelová krbová kamna Zvezda s troubou a teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Výkonná krbová kamna PRITY s teplovodním výměníkem a pečící troubou.
Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Boční obložení keramické obklady. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Teplovodní výměník. Litinová horní deska. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Hluboké topeniště. Litinový rošt na dně spalovací komory. Komínová klapka. Prostor pro...
Když se řekne krbová kamna, vybaví se mnoha lidem právě tyto tradiční tvary. Krbová kamna Nivala s výměníkem dodáváme v černém nebo antracitovém provedení, s béžovou nebo šedou...
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Boční obložení keramické obklady. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ALFA-PLAM |
|---|---|
| Adresa : | 17500 VRANJE, Radnička 1, Srbija |
| E-mail : | office@alfaplam.rs |
