Krbová kamna s výměníkem VICTORIA Deluxe B
Kód: 3058--MAM-278118773-Související produkty
Barevné provedení: červená bordó. Pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená dvířka topeniště. Praktický...
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Keramické sklo dvířek spalovací komory, odolné teplotám do 850 °C
Sporák ABC CONCEPT 2 AIR je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Barevné provedení: černá. Pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Detailní popis produktu
Teplovodní výměník
Barva: grafitově šedá
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850°C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Těsnění dvířek ze skelných vláken
Sekundární vzduchová klapka zvyšuje teplotu spalování, účinnost a zajišťuje oplach skla
Kovová dveřní klika
Prostor pro skladování dřeva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 105 kg |
| Šířka: | 49 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Výška: | 91 cm |
| Nominální výkon do prostoru: | 5 kW |
| Nominální výkon do výměníku: | 7 kW |
| Teplovodní výměník: | ano |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Hmotnost: | 105 kg |
Když se řekne krbová kamna, vybaví se mnoha lidem právě tyto tradiční tvary. Krbová kamna Nivala s výměníkem dodáváme v černém nebo antracitovém provedení, s béžovou nebo šedou...
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědouhelných briket. Jednoduchý a vkusný design...
Krbová kamna s výměníkem VICTORIA RUBIN B, černá. Designová krbová kamna. Teplovodní výměník. Barva: černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle...
Výkonná krbová kamna PRITY s teplovodním výměníkem a pečící troubou.
Ocelová krbová kamna Zvezda s teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Kamna jsou určená pro montáž do rohu místnosti. Komínová klapka. Barva: grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená...
Teplovodní výměník. Litinová horní deska. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Litinový rošt na dně spalovací komory. Komínová klapka. Prostor pro uskladnění dřeva.
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Boční obložení keramické obklady. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Ocelová krbová kamna Zvezda s teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BN Direct Supply Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 13 Todor Radev Penev Str., kv.Pobeda, 9027 Varna, Bulgaria |
| E-mail : | bndirectsupply@gmail.com |
