AKU křovinořez solo by AL-KO GT 4235
Kód: 127436--MAM-802212152-Související produkty
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Detailní popis produktu
solo by AL-KO GT 4235 akumulátorová kosa – spolehlivé řešení pro větší plochy
Inovativní aku technologie. Akumulátorová kosa AL-KO GT 4235 Li-Ion Vás přesvědčí perfektními výsledky v osvědčené AL-KO kvalitě. Bez výfukových zplodin a bez hluku odvede tato obratná akumulátorová kosa svojí práci v každé zahradě. Vysoký výkon, velká pracovní šířka, ergonomické Bike - držadlo a nízkovibrační technologie přispívají k příjemné a neunavující práci na Vaší zahradě.
Technické detaily solo by AL-KO GT 4235 Li-Ion akumulátorová kosa
Pracovní šířka 25,5 cm (nůž) spolu se silným 42-voltovým akukumulátorem s dobou provozu až 100 minut zaručují akumulátorové kose AL-KO GT 4235 Li-Ion efektivní práci i na větších plochách. Silný vyžínač, který má dost energie i na posečení silnějších křovin. Strunová hlava s pracovní šířkou 36 cm je součástí balení. Vyvážená konstrukce, ergonomicky tvarované Bike-držadlo a nízkovibrační systém zaručují příjemnou a neunavující práci. Pomocí přepínače můžete zvolit rychlost ECO nebo Power Speed.
Výkonná akumulátorová kosa AL-KO je ideální pro majitele větších zahrad, kteří chtějí pracovat bez přerušení. Díky tichému chodu zůstanou Vaši sousedé nerušeni, v jakoukoliv denní dobu.
Jeden akumulátor - mnoho zahradních a lesních nástrojů: Akumulátorová kosa GT 4235 je součástí Vaší nové rodiny solo by AL-KO 36 V. Pokud již přístroj řady solo by AL-KO 36 V vlastníte, vložte jednoduše akumulátor do Vaší akum. kosy GT 4235. Pokud je to Váš první přístroj této řady, objednejte si k němu i akumulátor (Obj. číslo 127390) a nabíječku (Obj. číslo 127391), které nejsou součástí balení.
Poznámka k uváděným plochám k sečení a době provozu na baterii: Údaje jsou pouze orientační a závisí na mnoha faktorech (výška a hustota trávy, vlhkost, sklon terénu atd.).
Technická specifikace
| Značka | solo by AL-KO |
|---|---|
| Pracovní šířka struny | 36 cm |
| Průměr žacího ústrojí | 24 cm |
| Pracovní šířka nože | 26 cm |
| Produktová řada | Premium |
| Kompatibilní baterie | 127390 |
| Dělitelná hřídel | ne |
| Akumulátorová řada | AL-KO Power 36V |
| Typ pohonu | AKU |
| Hmotnost netto | 3.7 kg |
| Garantovaná hlučnost | 96 db (A) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| EAN: | 4003718057966 |
S akumulátorovým plotostřihem AL-KO HT 1845 SET je pro vás stříhání živého plotu snadné - ať už jako pravidelné cvičení nebo pro konkrétní design vaší zahradní ozdoby....
Rozmanitost zahradního sortimentu Verdemax splňuje veškeré požadavky jak profesionálů tak i hobby uživatelů. V souladu s ochrannou životního prostředí nabízí také Verdemax...
Model DHC-2800R váží pouhých 3,1 kg, ale poskytuje výkon srovnatelný s profesionálním modelem s benzínovým motorem. Nůž o délce 71 cm zvyšuje produktivitu při stříhání větších...
CRAMER 82HD75 82V lehké profesionální nůžky na živý plot jsou vysoce výkonné akumulátorové nůžky na živý plot pro profesionální použití, které nabízejí výjimečný střihací výkon...
Cramer 48HD66 jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a řezivost díky robustní konstrukci...
Akumulátorové nůžky na trávu a keře Scheppach C-HTGS200-X jsou praktickým 2v1 nástrojem, který zvládne širokou škálu zahradních prací. Jsou ideální pro úpravu okrajů trávníků i...
Cramer 48HD66 jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a řezivost díky robustní konstrukci...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO Geräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Ichenhauser Str. 14, 89359 Kötz, Germany |
| E-mail : | info@al-ko.com |
