AKU křovinořez solo by AL-KO GT 4235.2 Li 36V SET
Kód: 127796--MAM-1106774387-Související produkty
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Detailní popis produktu
VÝHODY:
- Vyvážený design a pohodlná manipulace
- Regulace rychlosti (Eco & Power Speed) pomocí posuvného ovladače
- Včetně nože a cívky se strunou (hlava pro rychlé a snadné navíjení)
- 36 V lithium-iontový akumulátor (aku a nabíječka jsou součástí balení)
- Ergonomická rukojeť pro pohodlnou práci
- Provoz s nízkými vibracemi
Prémiové sečení s akumulátorovou strunovou sekačkou - křovinořezem solo by AL-KO GT 4235.2 Li
Inovativní technologie akumulátorů s vysokou rezervou energie. Agregát solo by AL-KO GT 4235.2 přesvědčí perfektními výsledky sečení v osvědčené kvalitě solo by AL-KO. Šetrné sekání pro životní prostředí: tiché a bez výfukových plynů.
Výkonný, nezávislý a ekologický
Akumulátorová strunová sekačka - křovinořez je napájen 36 V Li-Ion akumulátorem 36 V s kapacitou baterie 4.0 Ah. Velmi efektivní i pro větší plochy. Díky výkonnému bezkomutátorovému motoru se ideálně hodí pro zkušené majitele zahrad, kteří chtějí ušetřit enormní množství času. Díky tichému pohonu zůstanou vaši sousedé nerušeni.
Vyvážený design, ergonomicky tvarované rukojeti a provoz s nízkými vibracemi zaručují práci bez únavy. Normální rychlost lze změnit z Eco na Power pomocí posuvného knoflíku. Včetně strunové hlavy Fast & Easy (pracovní šířka 36 cm) pro snadnou výměnu a rychlé navíjení řezné struny bez montování. Součástí je také robustní 3-zubý kotouč se šířkou záběru 25,5 cm pro použití v náročnějším terénu.
Akumulátor 4.0 Ah a nabíječka jsou součástí dodávky.
Naše výhody pro vás: Naše dvouletá záruka výrobce zahrnuje také akumulátor tohoto zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.3 kg |
| EAN: | 4003718066203 |
| Šířka záběru nože/struny: | 255 mm / 360 mm |
| Výkon: | Li-Ion 36 V / 4,0 Ah |
| Žací struna: | nylonová dvojitá struna, průměr 2,0 mm |
| Držadlo: | tvar bike |
| Dvojitý popruh: | ano |
| Průměr trubkové násady: | 24 mm |
S akumulátorovými nůžkami na živý plot AL-KO HTA 1845 a jejich diamantově broušenými noži je stříhání živého plotu snadné. Kvalitní bezpečnostní ostří 45 cm zajišťuje rychlý a...
S akumulátorovým plotostřihem AL-KO HT 1845 SET je pro vás stříhání živého plotu snadné - ať už jako pravidelné cvičení nebo pro konkrétní design vaší zahradní ozdoby....
Akumulátorové nůžky na trávu a keře Scheppach C-HTGS200-X jsou praktickým 2v1 nástrojem, který zvládne širokou škálu zahradních prací. Jsou ideální pro úpravu okrajů trávníků i...
Cramer 48HD66 jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a střih díky robustní konstrukci a...
Aku nůžky na trávu a živé ploty s teleskopickou násadou vám usnadní a pomůžou při dosekávání trávníků a úpravu živých plotů.
Akumulátorové elektrické nůžky RURIS 4024e jsou nepostradatelným nástrojem pro snadnou a efektivní péči o vaši zahradu. S celkovým výkonem 80 Wh vám tyto elektrické nůžky...
CRAMER 82HD62 82V lehké profesionální nůžky na živý plot jsou vysoce výkonné akumulátorové nůžky na živý plot pro profesionální použití, které nabízejí výjimečný střihací výkon...
Tento set zahradního AKU nářadí se skládá z prořezávací pily na teleskopickém držáku, AKU nůžky na...
Cramer vám nabízí ty správné bateriové plotostřihy pro různé použití dokonale vyvážené s vysokým výkonem, ale bez benzinových výparů. Stříhejte živé ploty bez námahy...
S váhou pouhých 2,9 kg je ECHO DHC-2200R lehkým, ale výkonným nástrojem, který se může rovnat profesionálním modelům se zážehovým motorem. Jeho skutečná síla však spočívá v jeho...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO Geräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Ichenhauser Str. 14, 89359 Kötz, Germany |
| E-mail : | info@al-ko.com |
