AKU křovinořez RURIS 3044E bez baterie a nabíječky
Kód: 3044ER2024--MAM-961888962-Související produkty
Duální nabíječka Ruris 44e je efektivní, rychlé a spolehlivé nabíjecí zařízení navržené tak, aby vám umožnilo snadno a rychle nabíjet baterie.
Sada 2 baterie + dvojitá nabíječka RURIS Alfa UP 4444e má napětí 20 V a kapacitu baterií 4 Ah. Technologie Ruris Alfa Up prostřednictvím funkce, která umožňuje restart baterie...
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Detailní popis produktu
Akumulátorový křovinořez RURIS 3044e nabízí optimální sekací výkon, sníženou úroveň vibrací a únavy, dostupnost na obtížně dostupných místech, spolehlivost, odolnost a zvýšený komfort při používání.
Disponuje bezkomutátorovým elektromotorem s bateriovým portem 2 x Li-Ion 20V 4 Ah, který zajišťuje zvýšený výkon.
Inovace Ruris Alfa UP
- Inovace RURIS ALFA UP prostřednictvím funkce, která umožňuje restart baterie po skladování mezi 6-12 měsíci, přináší řadu výhod pro zahradní techniku na Li-Ion baterie. Baterii můžete používat i po delším skladování. Tato funkce řeší problém baterií, které se během skladování zcela vybijí a již nelze použít, takže jde o dlouhodobou investici.
Zaměnitelnost a všestrannost
- Protože Li-Ion baterie jsou zaměnitelné mezi různými typy zařízení, jako jsou sekačky na trávu, nůžky na živý plot nebo foukače listí, můžete ušetřit peníze a prostor koupí pouze jedné baterie.
Výkon
- Motor křovinořezu poskytuje optimální výkon pro snadné sečení trávy. Tento typ motoru je ideální pro zařízení tohoto druhu, neboť zajišťuje konzistentní výkon a dlouhodobou spolehlivost. Průměr řezu strunou 300 mm a průměr řezu nožem 255 mm zajišťují přesné a efektivní sečení.
UPOZORNĚNÍ: Výrobek NEOBSAHUJE BATERII ANI NABÍJEČKU!!!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 6424340605857 |
| Elektromotor: | bezuhlíkový |
| Baterie: | 2x Li-Ion 20V 4 Ah (není součástí) |
| Port na baterii: | 2x |
| Celkový výkon: | Pw = 160 Wh |
| Ergonomické rukojeti: | 2 segmenty |
| Průměr řezu se strunou: | 300 mm |
| Průměr řezu s nožem: | 255 mm |
| Průměr trubky tyče: | 26 mm |
| Převod: | pevný, modulární |
| Nůž: | 3 zuby |
S akumulátorovým plotostřihem AL-KO HT 1845 SET je pro vás stříhání živého plotu snadné - ať už jako pravidelné cvičení nebo pro konkrétní design vaší zahradní ozdoby....
Cramer 48HD66 jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a řezivost díky robustní konstrukci...
CRAMER 82HD75 82V lehké profesionální nůžky na živý plot jsou vysoce výkonné akumulátorové nůžky na živý plot pro profesionální použití, které nabízejí výjimečný střihací výkon...
Verdemax nabízí široký sortiment zahradního AKU programu 20V. Předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému...
Cramer 48HD66 jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a řezivost díky robustní konstrukci...
Rozmanitost zahradního sortimentu Verdemax splňuje veškeré požadavky jak profesionálů tak i hobby uživatelů. V souladu s ochrannou životního prostředí nabízí také Verdemax...
Výkonný akumulátorový plotostřih Scheppach BC-HT720-X jsou ideálním nástrojem pro snadné a efektivní tvarování živých plotů a keřů.
Cramer 48HD66 jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a střih díky robustní konstrukci a...
S váhou pouhých 2,9 kg je ECHO DHC-2200R lehkým, ale výkonným nástrojem, který se může rovnat profesionálním modelům se zážehovým motorem. Jeho skutečná síla však spočívá v jeho...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RURIS |
|---|---|
| Adresa : | Decebal Boulevard, nr. 111, Administrative Building, 200746, Craiova, Dolj, ROMANIA |
| E-mail : | info@ruris.ro |
