VeGA VE362 - benzínový plotostřih
Kód: 04VE362Související produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Detailní popis produktu
Výhody:
- výkonný benzinový motor 2- takt o obsahu 26 ccm a výkonu 1,1 HP / 0,82 kW
- 600 mm dlouhá lišta a velká střižná kapacita 24 mm
- otočná rukojeť o 180° pro práci v různých polohách
- ergonomické oboustranné držadlo
- protiběžné stříhací lišty pro perfektní řez
- tlakově kalené ostří broušené diamantem
- přední bezpečnostní kryt rukojeti
- plastové ochranné pouzdro na lištu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 5.7 kg |
| EAN: | 8595557904632 |
| Motor: | 2 takt |
| Objem motoru: | 26 ccm |
| Výkon: | 1,1 HP / 0,82 kW |
| Délka lišty: | 600 mm |
| Typ nožů: | dvojité |
| Otočná rukojeť: | ANO |
Plotostřih AG5-HT60R s dvojitou čepelí a otočnou rukojetí.
Nejlehčí jednostranné plotové nůžky s 834mm čepelí pro dokonalé zakončení.
Krásně ošetřené živé ploty, křoviny a keře na místech, kde není v blízkosti žádná zásuvka – s benzínovými zahradními nůžkami žádný problém díky 70 cm noži ze speciální tvrzené...
Plotostřih AG5-HT75R je vybaven oboustrannou čepelí a otočnou rukojeťí
Prodloužená tyč náhonu tohoto plotostřihu umožňuje spolu s výklopným střižným nožem komfort i při nadstandardních pracích a tím zajišťuje větší bezpečnost uživatele. Díky své...
Výkonný profesionální dvoutaktní motor, dlouhé tenké japonské čepele broušené z obou stran, chlazení vzduchem a otočná zadní rukojeť, to jsou přednosti této novinky mezi...
Motorový plotostřih s odlehčeným startem, vybaven antivibračním systémem a otočnou rukojetí. U tohoto stroje jistě oceníce přesnost střihu, nízkou váhu a při déle trvající práci...
Benzínový plotostřih na živý plot VeGA HT 34600 je vybavený 2-taktním motorem s výkonem 1,0 HP / 0,75 kW. Tento benzínový plotostřih je stvořený pro úpravu živých plotů a jiných...
Motorový plotostřih AGP HT 60 R je kvalitní a výkonný plotostřih pro všestranné použití při...
Výkonný motor a vysoká kapacita střihu pro práci i v hustém a starším porostu a na velkých plochách, snadné startování motoru, výborné vyvážení stroje.
Krásně ošetřené živé ploty, křoviny a keře na místech, kde není v blízkosti žádná zásuvka – s benzínovými zahradními nůžkami žádný problém díky 55 cm noži ze speciální tvrzené...
S tímto plotostřihem o celkové délce 2440 mm vykonáte svojí práci rychle a přesně i na těžko dostupných místech. Technologie EASY START a palivová pumpička eliminují úsilí při...
Plotostřih s oboustrannou čepelí a otočnou rukojetí
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Dolní Nová Ves 148, 507 81 Lázně Bělohrad |
| E-mail zástupce v EU : | v-garden@v-garden.cz |
