Plotostřih AG5-HT75R
Kód: 98825--MAM-672851802-Související produkty
Detailní popis produktu
Plotostřih AG5-HT75R je vybaven oboustrannou čepelí a otočnou rukojeťí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Délka lišty: | 75 cm |
| Výkon motoru : | 0,6 kW |
| Obsah motoru : | 23 cc |
| Motor: | 2-taktní |
| Hmotnost: | 5,7 kg |
Benzínový plotostřih na živý plot VeGA HT 34750 je vybavený 2-taktním motorem s výkonem 1,0 HP / 0,75 kW. Tento benzínový plotostřih je stvořený pro úpravu živých plotů a jiných...
Nejlehčí jednostranné plotové nůžky s 834mm čepelí pro dokonalé zakončení.
Plotostřih AG5-HT60R s dvojitou čepelí a otočnou rukojetí.
Motorový plotostřih AGP HT 60 R je kvalitní a výkonný plotostřih pro všestranné použití při...
S tímto plotostřihem o celkové délce 2440 mm vykonáte svojí práci rychle a přesně i na těžko dostupných místech. Technologie EASY START a palivová pumpička eliminují úsilí při...
Plotostřih s oboustrannou čepelí a otočnou rukojetí
Benzínový plotostřih na živý plot VeGA HT 34600 je vybavený 2-taktním motorem s výkonem 1,0 HP / 0,75 kW. Tento benzínový plotostřih je stvořený pro úpravu živých plotů a jiných...