ECHO HCR-2020R - benzínový plotostřih
Kód: 000024425202Související produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Detailní popis produktu
Výkonný profesionální dvoutaktní motor, dlouhé tenké japonské čepele broušené z obou stran, chlazení vzduchem a otočná zadní rukojeť, to jsou přednosti této novinky mezi plotostřihy vhodné jak pro domácí tak pro profesionální použití. Tento model je o celých 0,5 kg lehčím nástupcem modelu HCR-1501, a to dokonce s delší lištou.
| TECHNICKÁ DATA: | |
| Obsah motoru: | 21.2 cm3 |
| Výkon (kW/HP): | 0.58 / 0.78 |
| Lišta: | 534 mm |
| Hmotnost: | 4.60 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.6 kg |
Jedná se o plotostřih s odlehčeným startem (EFFORTLESS START). Vybaven otočnou rukojetí pro snadné použití a komfort obsluhy. Disponuje také regulací přesnosti střihu, která...
Motorový plotostřih AGP HT 60 R je kvalitní a výkonný plotostřih pro všestranné použití při...
Plotostřih AG5-HT75R je vybaven oboustrannou čepelí a otočnou rukojeťí
Motorový plotostřih s odlehčeným startem, vybaven antivibračním systémem a otočnou rukojetí. U tohoto stroje jistě oceníce přesnost střihu, nízkou váhu a při déle trvající práci...
Krásně ošetřené živé ploty, křoviny a keře na místech, kde není v blízkosti žádná zásuvka – s benzínovými zahradními nůžkami žádný problém díky 55 cm noži ze speciální tvrzené...
Výkonný benzinový motor 2- takt o obsahu 26 ccm a výkonu 1,1 HP / 0,82 kW...
Krásně ošetřené živé ploty, křoviny a keře na místech, kde není v blízkosti žádná zásuvka – s benzínovými zahradními nůžkami žádný problém díky 70 cm noži ze speciální tvrzené...
Nejlehčí jednostranné plotové nůžky s 834mm čepelí pro dokonalé zakončení.
Plotostřih AG5-HT60R s dvojitou čepelí a otočnou rukojetí.
Prodloužená tyč náhonu tohoto plotostřihu umožňuje spolu s výklopným střižným nožem komfort i při nadstandardních pracích a tím zajišťuje větší bezpečnost uživatele. Díky své...
Benzínový plotostřih na živý plot VeGA HT 34600 je vybavený 2-taktním motorem s výkonem 1,0 HP / 0,75 kW. Tento benzínový plotostřih je stvořený pro úpravu živých plotů a jiných...
S tímto plotostřihem o celkové délce 2440 mm vykonáte svojí práci rychle a přesně i na těžko dostupných místech. Technologie EASY START a palivová pumpička eliminují úsilí při...
Plotostřih s oboustrannou čepelí a otočnou rukojetí
Benzínový plotostřih na živý plot VeGA HT 34750 je vybavený 2-taktním motorem s výkonem 1,0 HP / 0,75 kW. Tento benzínový plotostřih je stvořený pro úpravu živých plotů a jiných...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | MOTOR JIKOV GREEN a.s. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Kněžskodvorská 2277/26, 370 04 České Budějovice |
| E-mail zástupce v EU : | objednavky@mjgreen.cz |
