VeGA HT34750 - benzínový plotostřih
Kód: 04HT34750Související produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Detailní popis produktu
- výkonný benzinový motor 2- takt o obsahu 25,4 ccm a výkonu 1,0 HP / 0,75 kW
- 750 mm dlouhá lišta a velká střižná kapacita 28 mm
- otočná rukojeť o 180° pro práci v různých polohách
- ergonomické oboustranné držadlo
- protiběžné stříhací lišty pro perfektní řez
- tlakově kalené ostří broušené laserem
- přední bezpečnostní kryt rukojeti
- plastové ochranné pouzdro na lištu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 8595557907145 |
| Motor: | 2 takt |
| Objem motoru: | 25,4 ccm |
| Výkon: | 1,0 HP / 0,75 kW |
| Délka lišty: | 750 mm |
| Typ nožů: | dvojité |
| Otočná rukojeť: | ANO |
Benzínový plotostřih na živý plot VeGA HT 34600 je vybavený 2-taktním motorem s výkonem 1,0 HP / 0,75 kW. Tento benzínový plotostřih je stvořený pro úpravu živých plotů a jiných...
Jedná se o plotostřih s odlehčeným startem (EFFORTLESS START). Vybaven otočnou rukojetí pro snadné použití a komfort obsluhy. Disponuje také regulací přesnosti střihu, která...
Motorový plotostřih AGP HT 60 R je kvalitní a výkonný plotostřih pro všestranné použití při...
Krásně ošetřené živé ploty, křoviny a keře na místech, kde není v blízkosti žádná zásuvka – s benzínovými zahradními nůžkami žádný problém díky 70 cm noži ze speciální tvrzené...
Plotostřih AG5-HT60R s dvojitou čepelí a otočnou rukojetí.
Výkonný benzinový motor 2- takt o obsahu 26 ccm a výkonu 1,1 HP / 0,82 kW...
Krásně ošetřené živé ploty, křoviny a keře na místech, kde není v blízkosti žádná zásuvka – s benzínovými zahradními nůžkami žádný problém díky 55 cm noži ze speciální tvrzené...
Výkonný motor a vysoká kapacita střihu pro práci i v hustém a starším porostu a na velkých plochách, snadné startování motoru, výborné vyvážení stroje.
Nejlehčí jednostranné plotové nůžky s 834mm čepelí pro dokonalé zakončení.
Prodloužená tyč náhonu tohoto plotostřihu umožňuje spolu s výklopným střižným nožem komfort i při nadstandardních pracích a tím zajišťuje větší bezpečnost uživatele. Díky své...
Motorový plotostřih s odlehčeným startem, vybaven antivibračním systémem a otočnou rukojetí. U tohoto stroje jistě oceníce přesnost střihu, nízkou váhu a při déle trvající práci...
Plotostřih AG5-HT75R je vybaven oboustrannou čepelí a otočnou rukojeťí
Výkonný profesionální dvoutaktní motor, dlouhé tenké japonské čepele broušené z obou stran, chlazení vzduchem a otočná zadní rukojeť, to jsou přednosti této novinky mezi...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Dolní Nová Ves 148, 507 81 Lázně Bělohrad |
| E-mail zástupce v EU : | v-garden@v-garden.cz |
