VeGA BC430PRO - benzínový křovinořez
Kód: 03BC430PROSouvisející produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Nástavec kultivátor k systému PAS-265ES, díky němuž můžete použít více nástrojů při použití stejné jednotky. Pomocí tohoto stroje dosáhnete kvalitně nakypřené půdy. Svým záběrem...
Plotostřih - nástavec ke křovinořezu Evolution.
Špičkový křovinořez značky VeGA i pro náročné práce kolem domu a zahrady s výborným poměrem cena/kvalita. Silný a výkonný motor o objemu 52 ccm se nezalekne ani náletů, křovin...
Scheppach BC-MFH400-X zastane práci jako 4 nejoblíbenější zahradní stroje – křovinořez, strunová sekačka, plotostřih a prořezávací pila. Je ideální volbou pro každého, kdo hledá...
Výkonné akumulátorové multifunkční zařízení Scheppach C-PHTS410-X s funkcí 2v1 je navrženo pro stříhání živých plotů a prořezávání větví, a to i ve větších výškách. Díky své...
Nástavec ke křovinořezu Evolution. Délka nástavce 750 mm.
Multifunkční křovinořez ama Play Cut PC350 je výborným pomocníkem při údržbě zahrad. Křovinořez je dodáván včetně všech nástavců, kterými jsou: vyžínač, plotostřih, pila.
Detailní popis produktu
Hřídelový křovinořez VeGA BC430PRO je díky své masivní konstrukci, silnému motoru, komfortnímu popruhu a profesionálnímu antivibračnímu uložení řidítek a motoru předurčen pro náročnou farmářskou práci. Náročný uživatel ocení ergonomické zpracování a vysokou kvalitu vstupních materiálů z kterých je křovinořez vyroben.
- výkonný motor, snadné startování, profesionální odpružení
- pohon pevnou hřídelí uloženou v ložiskách
- materiál vodící tyče a hřídele je z velmi kvalitní slitiny kovů
- dvoustrunná žací hlava s kovovým trnem umožňuje nastavení délky struny lehkým úhozem o zem
- 3-zubý žací nůž je vyroben z kvalitní oceli
- ergonomická rukojeť je nastavitelná bez použití nářadí
- komfortní dvojitý popruh přes ramena se zádovým vystužením a nastavením dle výšky obsluhy
- bezkonkurenčně výhodný poměr vyspělé techniky a ceny
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 7.8 kg |
| EAN: | 8595557903277 |
| Typ motoru: | 2 - takt VeGA |
| Max. výkon motoru: | 42,7 cm3 / 1,8 kW |
| Záběr nože: | 255 mm, 3 - zub |
| Záběr struny: | 430 mm, poloautomat s kov. trnem |
| Kovová hřídel: | ANO |
| Dvouramenný popruh: | ANO, polstrovaný |
| Antivibrační systém: | ANO |
| Velikost výrobku: | 1830 x 560 x 330 mm |
Benzínový křovinořez AMA Playcut NBC 450 je lehký a spolehlivý stroj s perfektní kombinací výkonu a snadné obsluhy. Je dodáván se strunovou hlavou a popruhem. Má...
Nejvyšší model křovinořezu s HIGH TORQUE úhlovým převodem s o 50% vyšším výkonem oproti standardním křovinořezům vhodný nejen pro profesionální použítí.
Díky snadno startovatelnému dvoutaktnímu motoru 0,7 kW nejnovější generace je tento křovinořez silným pomocníkem, kterého můžete snadno a bezpečně použít i jako začátečník nebo...
Křovinořez RURIS BRAVO 101 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez BRAVO...
Křovinořez RURIS DAC 310 je perfektní volbou pro každého uživatele, který chce středně výkonný křovinořez za vynikající cenu v porovnání s výkonem, který může křovinořez DAC 310...
Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR460 je zajištěn surovou silou, jedinečnou ergonomií a vynikající odolností, která je ideálním nástrojem pro profesionály.
Profesionální hřídelový křovinořez ACTIVE 4,5 BT vyniká ve své třídě nízkou váhou, vysokým výkonem 1,9Kw a perfektním vyvážením. Vhodný na dlouhou práci v hustém...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
S tímto výkonným křovinořezem těžíte ze silného a zároveň spolehlivého 1,5 kW dvoutaktního motoru (40,2 ccm) nejnovější generace s přívodem vzduchu pro nízkoemisní provoz. Díky...
ECHO RM-520ES je extrémně výkonný a lehký zádový křovinořez, který byl navržen speciálně pro náročné komerční práce.
RPB 360 4T - křovinořez s benzínovým 4-taktním motorem 36 cm3 - ideální stroj na běžné práce kolem domu a zahrady s velmi jednoduchou obsluhou, moderní čtyřtaktní motor...
Kvalitní křovinořezy AMA osazené Japonskými karburátory a cívkami, s vysoce kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. skutečně vysoká kvalita za dostupnou cenu. Křovinořez s...
Sekejte jako profesionál, bez ohledu na vaše potřeby. Robustní, efektivní a snadno ovladatelný benzínový křovinořez solo by AL-KO 140 B je působivý stroj, který poskytuje...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Dolní Nová Ves 148, 507 81 Lázně Bělohrad |
| E-mail zástupce v EU : | v-garden@v-garden.cz |
