VeGA BC520PRO - benzínový křovinořez
Kód: 03BC520PROSouvisející produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Výkonné akumulátorové multifunkční zařízení Scheppach C-PHTS410-X s funkcí 2v1 je navrženo pro stříhání živých plotů a prořezávání větví, a to i ve větších výškách. Díky své...
Scheppach BC-MFH400-X zastane práci jako 4 nejoblíbenější zahradní stroje – křovinořez, strunová sekačka, plotostřih a prořezávací pila. Je ideální volbou pro každého, kdo hledá...
Výkonný benzínový křovinořez pro všestranné použití na zahradě. Lze sestavit individuálně. K dispozici máte volitelně sadu přístrojů
Základní přístroj pro různé práce na zahradě. Šetrný k životnímu prostředí a flexibilní při...
Detailní popis produktu
Hřídelový křovinořez VeGA BC 520 PRO je díky své masivní konstrukci, silnému motoru, komfortnímu popruhu a profesionálnímu antivibračnímu uložení řidítek a motoru předurčen pro náročnou farmářskou práci. Náročný uživatel ocení ergonomické zpracování a vysokou kvalitu vstupních materiálů z kterých je křovinořez vyroben.
- výkonný motor, snadné startování, profesionální odpružení
- pohon pevnou hřídelí uloženou v ložiskách
- materiál vodící tyče a hřídele je z velmi kvalitní slitiny kovů
- dvoustrunná žací hlava s kovovým trnem umožňuje nastavení délky struny lehkým úhozem o zem
- 3- zubý žací nůž je vyroben z kvalitní oceli
- ergonomická rukojeť je nastavitelná bez použití nářadí
- komfortní dvojitý popruh přes ramena se zádovým vystužením a nastavením dle výšky obsluhy
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 8595557903765 |
| Typ motoru: | 2 - takt VeGA |
| Max. výkon motoru: | 51,7 cm3 / 2,16 kW |
| Záběr nože: | 255 mm, 3 - zub |
| Záběr struny: | 430 mm, poloautomat s kov. trnem |
| Kovová hřídel: | ANO |
| Dvouramenný popruh: | ANO, polstrovaný |
| Antivibrační systém: | ANO |
| Velikost výrobku: | 1830 x 560 x 330 mm |
S tímto praktickým křovinořezem, který váží pouze 5,2 kg, budete těžit z nejnovější generace dvoutaktního motoru 0,75 kW (26 ccm), robustní konstrukce, pohodlných ovládacích...
Kvalitní křovinořezy AMA osazené Japonskými karburátory a cívkami, s vysoce kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. skutečně vysoká kvalita za dostupnou cenu. Křovinořez s...
Nejvyšší model křovinořezu s HIGH TORQUE úhlovým převodem s o 50% vyšším výkonem oproti standardním křovinořezům vhodný nejen pro profesionální použítí.
Perfektní průchod s bezpečným vedením a zvláštní ochranou. Právě to jsou benzínové křovinořezy AL-KO - naši flexibilní a výkonní všestranní stroje v oblasti „sečení trávníku“.
Profesionální hřídelový křovinořez ACTIVE 4,5 BT vyniká ve své třídě nízkou váhou, vysokým výkonem 1,9Kw a perfektním vyvážením. Vhodný na dlouhou práci v hustém...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Křovinořez s trubkou o průměru 28 mm a pevnou hřídelí je ideální pro práci v náročných podmínkách. Zadní přívod vzduchu dobře chladí motor a odolný dvoustupňový vzduchový filtr...
S tímto výkonným křovinořezem těžíte ze silného a zároveň spolehlivého 1,5 kW dvoutaktního motoru (40,2 ccm) nejnovější generace s přívodem vzduchu pro nízkoemisní provoz. Díky...
Benzínový křovinořez VeGA C33 je díky své masivní konstrukci, silnému motoru, komfortnímu popruhu předurčen pro běžné sečení okolo domu a v nepřístupném terénu. Náročný uživatel...
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Křovinořezy RURIS - komplexní, extrémně výkonné s kvalitními 2-taktními motory Concept Khumma, určené pro údržbu velkých ploch. Vysoký výkon křovinořezu RURIS RR400C je zajištěn...
Tento inovovaný křovinořez je nástupcem známého SRM-3020TES. Nový tvar řídítek umožňuje lepší manipulaci se strojem a zabraňuje nechtěnému styku s nohou. Nový držák řídítek...
ECHO RM-520ES je extrémně výkonný a lehký zádový křovinořez, který byl navržen speciálně pro náročné komerční práce.
Silný stroj značky Riwall pro běžnou údržbu rozlehlejších zahrad za skvělou cenu
Křovinořezy AMA jsou osazené japonskými karburátory a cívkami, s kvalitními převodovkami a hřídelovým pohonem. Vysoká kvalita za dostupnou cenu.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Dolní Nová Ves 148, 507 81 Lázně Bělohrad |
| E-mail zástupce v EU : | v-garden@v-garden.cz |
