VeGA 40BC10 - AKU křovinořez 40V
Kód: 0340BC10Související produkty
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Detailní popis produktu
Součást balení je 3-zubý žací nůž a automatická strunová hlava.
AKU křovinořez VeGA 40BC10 je dodáván bez rychlonabíječky a Li-ion baterie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ KŘOVINOŘEZY |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8595557907718 |
| Baterie: | Li - ion, 40 V |
| Kapacita Baterie: | 2,5 Ah |
| Motor: | 350 W, bezuhlíkový |
| Pracovní záběr: | 250 mm |
| Otočná rukojeť: | ANO |
| Otáčky: | 7000 RPM |
Cramer 48HD66 jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a řezivost díky robustní konstrukci...
Aku nůžky na trávu a živé ploty s teleskopickou násadou vám usnadní a pomůžou při dosekávání trávníků a úpravu živých plotů.
S akumulátorovým plotostřihem AL-KO HT 1845 SET je pro vás stříhání živého plotu snadné - ať už jako pravidelné cvičení nebo pro konkrétní design vaší zahradní ozdoby....
Cramer 48PH jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a střih díky robustní konstrukci a...
Nůžky na živý plot Cramer 82V s dvojitým listem 61 cm Cramer 82HD61 jsou vysoce výkonné 82V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy speciálně pro profesionály....
Cramer 82PH23 82V nůžky na živý plot se střední tyčí kloubová hlava 82PH23 jsou profesionální akumulátorové nůžky na živý plot s dlouhým dosahem a kloubovými dvojitými vratnými...
Rozmanitost zahradního sortimentu Verdemax splňuje veškeré požadavky jak profesionálů tak i hobby uživatelů. V souladu s ochrannou životního prostředí nabízí také Verdemax...
S akumulátorovými nůžkami na živý plot AL-KO HTA 1845 a jejich diamantově broušenými noži je stříhání živého plotu snadné. Kvalitní bezpečnostní ostří 45 cm zajišťuje rychlý a...
Cramer vám nabízí ty správné bateriové plotostřihy pro různé použití dokonale vyvážené s vysokým výkonem, ale bez benzinových výparů. Stříhejte živé ploty bez námahy...
CRAMER 82HD75 82V lehké profesionální nůžky na živý plot jsou vysoce výkonné akumulátorové nůžky na živý plot pro profesionální použití, které nabízejí výjimečný střihací výkon...
Cramer 48HD66 jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a střih díky robustní konstrukci a...
Líbivý design a zaručená spolehlivost činí toto nářadí nepostradatelné pro práci na zahradě. Dodávané se Samsung baterií a nabíječkou v ceně.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Dolní Nová Ves 148, 507 81 Lázně Bělohrad |
| E-mail zástupce v EU : | v-garden@v-garden.cz |
