TOTAL TWCS3100 - benzínový drtič větví
Kód: TWCS3100--MAM-1099862518-Související produkty
Scheppach GS 55 je praktický pomocník pro drcení zahradního odpadu, jako jsou větve prořezaných stromů nebo živých plotů, náletové dřeviny a podobný dřevní odpad. Rozdrcený...
Lehký, účinný nožový drtič s tvrzenými dvojitými čepelemi - nejvhodnější pro měkké části rostlin, zelené větve a listovou zeleň
Drtič větví, se kterým snadno přeměníte zahradní odpad na materiál vhodný k zamulčování nebo do kompostu. Motor s příkonem 2200 W pohání nožovou hlavici, která snadno a rychle...
Výkonný zahradní drtič s nožovou technologií.Mimořádně velká násypka s patentovaným podavačem pro...
Kvalitní elektrický zahradní drtič od renovaného výrobce solo by AL-KO. Odolné kovové tělo a stabilita. Výkonný elektromotor.
Detailní popis produktu
Výkonný benzinový štěpkovač značky Total je konstruován jako drtič dřeva určený pro drcení všech druhů čerstvě nařezaného dřeva s průměrem specifikovaným v technických datech (liší se podle modelu stroje).
Stroj také umožňuje drcení kořenů, ale tyto kořeny musí být očištěny od písku, zeminy, kamenů a jiných materiálů.
Maximální průměr větví 100mm, Velikost štěpky (po zpracování): 7-35mm. Účinnost štěpkování je až 1000kg/h. Otáčky nožového kotouče 3000/min. Rozměr čepele: 195*55*7mm. Jmenovitý výkon motoru je 10kW, Zdvihový objem motoru 459 cm krychlových, Startováno ručním navíjecím startérem. Celkové rozměry (d x š x v) jsou 1 685 × 660 × 1 135 mm. Hmotnost stroje je 115kg. Průměr klikového hřídele 25mm. Rozměr pneumatiky 5.00-9. Doporučený typ oleje je SAEl0W-40, objem oleje 1,1L. Typ paliva bezolovnatý benzín s oktanovým číslem minimálně 92.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ DRTIČE |
|---|---|
| Hmotnost: | 138 kg |
| EAN: | 6941639885788 |
| Typ motoru: | 1-válcový benzínový 4-Takt |
| Jmenovitý výkon motoru: | 10 kW |
| Obsah motoru: | 459 ccm |
| Max. drtící výkon: | 100 mm |
| Velikost štěpky po zpracování: | 7-35 mm |
| Otáčky nožového kotouče: | 3000/min |
| Celkové rozměry d / š / v: | 1685 × 660 × 1135 mm |
| Rozměr pneu: | 5.00-9 |
| značka: | TOTAL |
Motorový štěpkovač LUMAG HC10 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
Výkonný štěpkovač větví s benzínovým motorem Loncin 410 ccm o výkonu 11 kW. Pohodlná a rychlá výroba palivového dřeva při vstupním průměru až 120 mm. Vybaven podvozkem se 4 koly...
Benzínový zahradní drtič RURIS ST400 je nezbytným nástrojem pro zahradníky, farmáře nebo majitele pozemků, kteří chtějí efektivně nakládat s rostlinným odpadem. Toto zařízení...
Profesionální drtič zahradního odpadu RURIS STB800 je ideálním řešením pro efektivní zpracování větví, listí a rostlinného odpadu na farmách a větších pozemcích. Vybaven 9 HP...
Tauros WS1200 PRO nabízí ideální kombinaci výkonu, mobility a univerzální kompatibility. Jeden stroj zvládne rychlé a bezpečné zpracování silných větví, snadno se přesouvá v...
Benzínový drtič s výkonným motorem LONCIN 7 HP. Nastavitelný směr odhozu drceného materiálu. Velký vstupní otvor. Velká transportní kola pro pohodlnou manipulaci.
Motorový štěpkovač LUMAG HC-15 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
HC-10 PRO je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu. Tuto dřevní štěpku lze využít pro topení, k mulčování dřevin a dále i do kompostů.
Drtič větví a zahradního odpadu RURIS ST500 je ideální pro rychlé a efektivní nasekání větví a jiných rostlinných zbytků, které se mohou objevit ve vaší zahradě. Je to...
WEIBANG WB CH507LC je profesionální drtič dřeva navržený pro efektivní zpracování větví a dalšího dřevního odpadu. Tento robustní stroj pohání výkonný motor LONCIN G200F s...
Pubert IROKO je drtič nové generace určený pro drcení větví do průměru 5 cm. Pubert IROKO snižuje větve a rostlinný odpad až na desetinásobek svého objemu!
Drtič zahradního odpadu RURIS ST1000 rychle promění zahradní odpad, jako jsou větvičky, listí a jiný přírodní materiál na drť, ideální do kompostu nebo mulče. Kromě toho...
Nově vyvinutá konstrukce štěpkovače/drtiče se 2 násypkami a sací trubicí. HC 10DUO je určen pro zpracování větví, listí a jiného zahradního odpadu. Lze zpracovávat větve do...
WEIBANG WB CH1013LC-D je výkonný drtič dřeva určený pro profesionální zpracování větví a dalšího dřevního odpadu. Je vybaven spolehlivým motorem LONCIN G420F s výkonem 13 HP,...
Motorový zahradní štěpkovač HC-15H s podavačem je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
Štěpkovač GTM Professional 1300 představuje výkonný a snadno ovladatelný stroj, který si poradí i s náročnou prací. Díky silnému motoru Loncin G420FD o výkonu 15 HP, vybavenému...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | Madal Bal a. s. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Bartošova 40, 760 01 Zlín |
| E-mail zástupce v EU : | info@madalbal.cz |
