Štěpkovač Lumag RAMBO-HC15H
Kód: 675087218--MAM-446520705-Související produkty
Výkonný zahradní drtič s nožovou technologií.Mimořádně velká násypka s patentovaným podavačem pro...
Lehký, účinný nožový drtič s tvrzenými dvojitými čepelemi - nejvhodnější pro měkké části rostlin, zelené větve a listovou zeleň
Drtič větví, se kterým snadno přeměníte zahradní odpad na materiál vhodný k zamulčování nebo do kompostu. Motor s příkonem 2200 W pohání nožovou hlavici, která snadno a rychle...
Scheppach GS 55 je praktický pomocník pro drcení zahradního odpadu, jako jsou větve prořezaných stromů nebo živých plotů, náletové dřeviny a podobný dřevní odpad. Rozdrcený...
Detailní popis produktu
Vlastnosti:
- HC-15H je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
- Tuto dřevní štěpku lze využít pro topení, k mulčování dřevin a dále i do kompostů.
- Díky vysoce výkonnému benzinovému motoru s výkonem 15 HP při 3600 otáčkách /min má drtící jednotka sílu,
která drtí větve až do průměru 120 mm. - HC-15H je ideální drtič-štěpkovač do zahrad a pozemků bez elektřiny.
- Nastavitelná rychlost podávacího válce.
- Robustní štěpkovací ústrojí tvořeno rotorem se dvěmi noži, jedním protinožem a deseti ocelovými otočnými kladívky.
- Integrovaný podvozek pro snadnou manipulaci a přepravu.
- Vybaven elektrostartem, včetně baterie.
- Počítadlo motohodin
Technická data:
| Štěpkovací ústrojí: | disk se 2 noži + 1 protinůž |
| Podavač: | hydraulicky ovládaný válec |
| Motor: | 4-taktní benzínový 1-válec, OHV |
| Výkon motoru: | 15 HP při 3600 ot./min. |
| Objem motoru: | 420 cm3 |
| Palivo: | bezolovnatý benzín |
| Benzínová nádrž: | 6.5 L |
| Množství motor. oleje: | 1.1 L |
| Množství hydr. oleje: | 4.0 L |
| Startér: | elektrostart a reverzní startování |
| Max. hladina hluku LWA: | 114 dB(A) |
| Max. průměr drcených větví: | 120 mm |
| Otáčky řezacího válce: | 2250 ot./min. |
| Rozměry stroje (DxŠxV): | 2800 x 965 x 1800 mm |
| Hmotnost (netto/brutto): | 289/330 kg |
| Rozměry balení (DxŠxV): |
1600 x 870 x 1230 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ DRTIČE |
|---|---|
| Hmotnost: | 330 kg |
| EAN: | 4047424007020 |
Profesionální drtič zahradního odpadu RURIS STB800 je ideálním řešením pro efektivní zpracování větví, listí a rostlinného odpadu na farmách a větších pozemcích. Vybaven 9 HP...
Tauros WS1200 PRO nabízí ideální kombinaci výkonu, mobility a univerzální kompatibility. Jeden stroj zvládne rychlé a bezpečné zpracování silných větví, snadno se přesouvá v...
Benzínový štěpkovač LUMAG HC-15PRO je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
Benzínový zahradní drtič RURIS ST400 je nezbytným nástrojem pro zahradníky, farmáře nebo majitele pozemků, kteří chtějí efektivně nakládat s rostlinným odpadem. Toto zařízení...
Robustní benzínový drtič s velmi výkonným 4-taktním motorem LONCIN o obsahu 420 ccm. Drtič je vybaven velkými transportními koly pro snadnou manipulaci. Součástí standardní...
Motorový štěpkovač LUMAG HC-15 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
Pokud potřebujete drtič často převážet na různá místa, s drtičem GTS 1300 WDG s elektrickým pohonem si můžete ušetřit spoustu námahy. To ocení hlavně profesionálové z...
Scheppach PGS 420 je výkonný drtič dřeva s robustní konstrukcí a silným čtyřtaktním motorem o objemu 420 cm3 a výkonu 9 kW, který je připravený i na náročnější nasazení. Bez...
Motorový štěpkovač LUMAG HC10 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
Vysoce výkonný drtič větví RURIS ST 300, vybavený benzinovým motorem, je ideální volbou, pokud máte větší zahradu a potřebujete drtit objemné větve. Protože je vybaven...
GTM Professional má ve výrobě a vývoji drtičů dřeva mnohaletou zkušenost a řada GTS patří mezi nejlépe prodávané drtiče na mnoha trzích západní Evropy. Důvodem pro většinu...
Výkonný štěpkovač větví s benzínovým motorem Loncin 410 ccm o výkonu 11 kW. Pohodlná a rychlá výroba palivového dřeva při vstupním průměru až 120 mm. Vybaven podvozkem se 4 koly...
Nově vyvinutá konstrukce štěpkovače/drtiče se 2 násypkami a sací trubicí. HC 10DUO je určen pro zpracování větví, listí a jiného zahradního odpadu. Lze zpracovávat větve do...
WEIBANG WB CH1013LC-D je výkonný drtič dřeva určený pro profesionální zpracování větví a dalšího dřevního odpadu. Je vybaven spolehlivým motorem LONCIN G420F s výkonem 13 HP,...
GTM Professional má ve výrobě a vývoji drtičů dřeva mnohaletou zkušenost a řada GTS patří mezi nejlépe prodávané drtiče na mnoha trzích západní Evropy. Důvodem pro většinu...
Štěpkovač Lumag RAMBO-HC15H
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Lumag Germany |
|---|---|
| Adresa : | Rudolf-Diesel-Str. 1a, 84375 Kirchdorf am Inn, Deutschland / Germany |
| E-mail : | info@lumag-maschinen.de |
