Kombinovaný štěpkovač/drtič RAMBO HC 10DUO
Kód: 10592848921--MAM-967301088-Související produkty
Drtič větví, se kterým snadno přeměníte zahradní odpad na materiál vhodný k zamulčování nebo do kompostu. Motor s příkonem 2200 W pohání nožovou hlavici, která snadno a rychle...
Kvalitní elektrický zahradní drtič od renovaného výrobce solo by AL-KO. Odolné kovové tělo a stabilita. Výkonný elektromotor.
Výkonný zahradní drtič s nožovou technologií.Mimořádně velká násypka s patentovaným podavačem pro...
Scheppach GS 55 je praktický pomocník pro drcení zahradního odpadu, jako jsou větve prořezaných stromů nebo živých plotů, náletové dřeviny a podobný dřevní odpad. Rozdrcený...
Lehký, účinný nožový drtič s tvrzenými dvojitými čepelemi - nejvhodnější pro měkké části rostlin, zelené větve a listovou zeleň
Detailní popis produktu
Technická data:
| Motor: | 4-taktní benzínový 1-válec, OHV |
| Výkon motoru: | 4.4 kW při 3600 ot./min. |
| Objem motoru: | 212 cm3 |
| Množství oleje: | 0.6 L |
| Startér: | reverzní startování |
| Palivo: | bezolovnatý benzín |
| Objem palivové nádrže: | 3 L |
| Otáčky řezacího válce: | 2000 ot./min. |
| Počet řezných nožů: | 2 |
| Počet žacích nožů: | 4 |
| Roz.měry (DxŠxV): | 1900 x 800 x 1500 mm |
| Hmotnost: | 202 kg |
| Rozměry drtiče: | 1670/570/1060 mm |
| Rozměry balení: |
1130/570/1320 mm |
| Maximální vstupní průměr: |
100 mm |
Vlastnosti:
- Nově vyvinutá konstrukce štěpkovače/drtiče se 2 násypkami a sací trubicí
- HC 10DUO je určen pro zpracování větví, listí a jiného zahradního odpadu
- Lze zpracovávat větve do průměru 100 mm!
- Integrovaný podvozek se 3 koly umožňuje velmi pohodlnou manipulaci, a to i na nerovném terénu
- Nastavitelná odhozová klapka
- Vybaven počítadlem motohodin
Benzínový drtič s výkonným motorem LONCIN 7 HP. Nastavitelný směr odhozu drceného materiálu. Velký vstupní otvor. Velká transportní kola pro pohodlnou manipulaci.
Tauros WS1200 PRO nabízí ideální kombinaci výkonu, mobility a univerzální kompatibility. Jeden stroj zvládne rychlé a bezpečné zpracování silných větví, snadno se přesouvá v...
Chytrá konstrukce – díky absenci často problematického převodu řemenem a uložení motoru přímo pod vstupním komínem, je stroj mnohem kompaktnější a skladnější, aniž by to ubralo...
RAMBO V2 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu. Tuto dřevní štěpku lze využít pro topení, k mulčování dřevin a dále i do kompostů. Díky...
Pubert IROKO je drtič nové generace určený pro drcení větví do průměru 5 cm. Pubert IROKO snižuje větve a rostlinný odpad až na desetinásobek svého objemu!
Motorový štěpkovač LUMAG HC10 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
Motorový štěpkovač LUMAG HC-15HV2 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu. Tuto dřevní štěpku lze využít pro topení, k mulčování...
Motorový zahradní štěpkovač HC-15H s podavačem je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
Štěpkovač GTM Professional 1300 představuje výkonný a snadno ovladatelný stroj, který si poradí i s náročnou prací. Díky silnému motoru Loncin G420FD o výkonu 15 HP, vybavenému...
Drtič zahradního odpadu RURIS ST1000 rychle promění zahradní odpad, jako jsou větvičky, listí a jiný přírodní materiál na drť, ideální do kompostu nebo mulče. Kromě toho...
Benzínový štěpkovač LUMAG HC-15PRO je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
Drtič větví a zahradního odpadu RURIS ST500 je ideální pro rychlé a efektivní nasekání větví a jiných rostlinných zbytků, které se mohou objevit ve vaší zahradě. Je to...
Motorový štěpkovač LUMAG HC-15 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
GTM Professional má ve výrobě a vývoji drtičů dřeva mnohaletou zkušenost a řada GTS patří mezi nejlépe prodávané drtiče na mnoha trzích západní Evropy. Důvodem pro většinu...
Lumag HC-15L je ideální kombinovaný drtič k drcení dřevitého odpadu a listí do průměru 10 mm. Tento dřevní odpad lze využít k mulčování dřevin a do kompostů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Lumag Germany |
|---|---|
| Adresa : | Rudolf-Diesel-Str. 1a, 84375 Kirchdorf am Inn, Deutschland / Germany |
| E-mail : | info@lumag-maschinen.de |
