Štěpkovač dřeva RAMBO HC 10PRO
Kód: 2209042101--MAM-517901805-Související produkty
Drtič větví, se kterým snadno přeměníte zahradní odpad na materiál vhodný k zamulčování nebo do kompostu. Motor s příkonem 2200 W pohání nožovou hlavici, která snadno a rychle...
Kvalitní elektrický zahradní drtič od renovaného výrobce solo by AL-KO. Odolné kovové tělo a stabilita. Výkonný elektromotor.
Výkonný zahradní drtič s nožovou technologií.Mimořádně velká násypka s patentovaným podavačem pro...
Lehký, účinný nožový drtič s tvrzenými dvojitými čepelemi - nejvhodnější pro měkké části rostlin, zelené větve a listovou zeleň
Scheppach GS 55 je praktický pomocník pro drcení zahradního odpadu, jako jsou větve prořezaných stromů nebo živých plotů, náletové dřeviny a podobný dřevní odpad. Rozdrcený...
Detailní popis produktu
Technická data:
| Motor: | 4-taktní benzínový 1-válec, OHV |
| Výkon motoru: | 4.4 kW při 3600 ot./min. |
| Objem motoru: | 212 cm3 |
| Množství oleje: | 0.6 L |
| Startér: | reverzní startování |
| Palivo: | bezolovnatý benzín |
| Objem palivové nádrže: | 3.6 L |
| Otáčky řezacího válce: | 2400 ot./min. |
| Roz.měry (DxŠxV): | 1900x800x1500 mm |
| Hmotnost: | cca 135 kg |
| Rozměry drtiče: | 1670/570/1060 mm |
| Rozměry balení: |
880/560/860 mm |
- HC-10 PRO je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
- Tuto dřevní štěpku lze využít pro topení, k mulčování dřevin a dále i do kompostů.
- HC-10 PRO je ideální drtič-štěpkovač do zahrad a pozemků bez elektřiny.
- Integrovaný podvozek pro snadnou manipulaci a přepravu.
- Vybaven reverzním (manuálním) startérem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ DRTIČE |
|---|---|
| EAN: | 4047424007914 |
Drtič zahradního odpadu RURIS ST1000 rychle promění zahradní odpad, jako jsou větvičky, listí a jiný přírodní materiál na drť, ideální do kompostu nebo mulče. Kromě toho...
RAMBO V2 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu. Tuto dřevní štěpku lze využít pro topení, k mulčování dřevin a dále i do kompostů. Díky...
WEIBANG WB CH507LC je profesionální drtič dřeva navržený pro efektivní zpracování větví a dalšího dřevního odpadu. Tento robustní stroj pohání výkonný motor LONCIN G200F s...
Chytrá konstrukce – díky absenci často problematického převodu řemenem a uložení motoru přímo pod vstupním komínem, je stroj mnohem kompaktnější a skladnější, aniž by to ubralo...
GTM Professional má ve výrobě a vývoji drtičů dřeva mnohaletou zkušenost a řada GTS patří mezi nejlépe prodávané drtiče na mnoha trzích západní Evropy. Důvodem pro většinu...
Drtič zahradního odpadu RURIS ST500 PLUS je ideálním řešením pro efektivní zpracování větví, listí a rostlinného odpadu ve vaší zahradě. Vybaven výkonným 15 HP benzinovým...
Motorový štěpkovač LUMAG HC-15HV2 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu. Tuto dřevní štěpku lze využít pro topení, k mulčování...
WEIBANG WB CH1013LC-D je výkonný drtič dřeva určený pro profesionální zpracování větví a dalšího dřevního odpadu. Je vybaven spolehlivým motorem LONCIN G420F s výkonem 13 HP,...
Motorový štěpkovač LUMAG HC-15 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
Benzínový zahradní drtič RURIS ST400 je nezbytným nástrojem pro zahradníky, farmáře nebo majitele pozemků, kteří chtějí efektivně nakládat s rostlinným odpadem. Toto zařízení...
Motorový zahradní štěpkovač HC-15H s podavačem je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
Robustní benzínový drtič s velmi výkonným 4-taktním motorem LONCIN o obsahu 420 ccm. Drtič je vybaven velkými transportními koly pro snadnou manipulaci. Součástí standardní...
Pokud potřebujete drtič často převážet na různá místa, s drtičem GTS 1300 WDG s elektrickým pohonem si můžete ušetřit spoustu námahy. To ocení hlavně profesionálové z...
Benzínový štěpkovač LUMAG HC-15PRO je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
Tauros WS1200 PRO nabízí ideální kombinaci výkonu, mobility a univerzální kompatibility. Jeden stroj zvládne rychlé a bezpečné zpracování silných větví, snadno se přesouvá v...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Lumag Germany |
|---|---|
| Adresa : | Rudolf-Diesel-Str. 1a, 84375 Kirchdorf am Inn, Deutschland / Germany |
| E-mail : | info@lumag-maschinen.de |
