Štěpkovač dřeva RAMBO-HC10
Kód: 231389071--MAM-446520662-Související produkty
Kvalitní elektrický zahradní drtič od renovaného výrobce solo by AL-KO. Odolné kovové tělo a stabilita. Výkonný elektromotor.
Lehký, účinný nožový drtič s tvrzenými dvojitými čepelemi - nejvhodnější pro měkké části rostlin, zelené větve a listovou zeleň
Drtič větví, se kterým snadno přeměníte zahradní odpad na materiál vhodný k zamulčování nebo do kompostu. Motor s příkonem 2200 W pohání nožovou hlavici, která snadno a rychle...
Výkonný zahradní drtič s nožovou technologií.Mimořádně velká násypka s patentovaným podavačem pro...
Scheppach GS 55 je praktický pomocník pro drcení zahradního odpadu, jako jsou větve prořezaných stromů nebo živých plotů, náletové dřeviny a podobný dřevní odpad. Rozdrcený...
Detailní popis produktu
Vlastnosti:
- HC-10 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
- Tuto dřevní štěpku lze využít pro topení, k mulčování dřevin a dále i do kompostů.
- Díky vysoce výkonnému benzinovému motoru s výkonem 4.1 kW Při 3600 otáčkách /min má drtící jednotka sílu,
která drtí větve až do průměru 100 mm. - HC-10 je ideální drtič-štěpkovač do zahrad a pozemků bez elektřiny.
- Integrovaný podvozek pro snadnou manipulaci a přepravu.
Technická data:
| Motor: | 4-taktní benzínový 1-válec, OHV |
| Výkon motoru: | 4.1 kW při 3600 ot./min. |
| Objem motoru: | 196 cm3 |
| Množství oleje: | 0.6 L |
| Startér: | reverzní startování |
| Palivo: | bezolovnatý benzín |
| Objem palivové nádrže: | 3.6 L |
| Otáčky řezacího válce: | 2400 ot./min. |
| Roz.měry (DxŠxV): | 1900x800x1500 mm |
| Hmotnost: | cca 100 kg |
| Rozměry drtiče: | 1670/570/1060 mm |
| Rozměry balení: |
880/560/840 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ DRTIČE |
|---|---|
| Hmotnost: | 100 kg |
| EAN: | 4047424005965 |
Vysoce výkonný drtič větví RURIS ST 300, vybavený benzinovým motorem, je ideální volbou, pokud máte větší zahradu a potřebujete drtit objemné větve. Protože je vybaven...
Profesionální drtič zahradního odpadu RURIS STB800 je ideálním řešením pro efektivní zpracování větví, listí a rostlinného odpadu na farmách a větších pozemcích. Vybaven 9 HP...
Benzínový zahradní drtič RURIS ST400 je nezbytným nástrojem pro zahradníky, farmáře nebo majitele pozemků, kteří chtějí efektivně nakládat s rostlinným odpadem. Toto zařízení...
Pokud potřebujete drtič často převážet na různá místa, s drtičem GTS 1300 WDG s elektrickým pohonem si můžete ušetřit spoustu námahy. To ocení hlavně profesionálové z...
Lumag HC-15L je ideální kombinovaný drtič k drcení dřevitého odpadu a listí do průměru 10 mm. Tento dřevní odpad lze využít k mulčování dřevin a do kompostů.
Drtič větví a zahradního odpadu RURIS ST500 je ideální pro rychlé a efektivní nasekání větví a jiných rostlinných zbytků, které se mohou objevit ve vaší zahradě. Je to...
RAMBO V2 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu. Tuto dřevní štěpku lze využít pro topení, k mulčování dřevin a dále i do kompostů. Díky...
Motorový štěpkovač LUMAG HC-15 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
Benzínový drtič s výkonným motorem LONCIN 7 HP. Nastavitelný směr odhozu drceného materiálu. Velký vstupní otvor. Velká transportní kola pro pohodlnou manipulaci.
HC-10 PRO je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu. Tuto dřevní štěpku lze využít pro topení, k mulčování dřevin a dále i do kompostů.
WEIBANG WB CH1013LC-D je výkonný drtič dřeva určený pro profesionální zpracování větví a dalšího dřevního odpadu. Je vybaven spolehlivým motorem LONCIN G420F s výkonem 13 HP,...
Scheppach PGS 420 je výkonný drtič dřeva s robustní konstrukcí a silným čtyřtaktním motorem o objemu 420 cm3 a výkonu 9 kW, který je připravený i na náročnější nasazení. Bez...
GTM Professional má ve výrobě a vývoji drtičů dřeva mnohaletou zkušenost a řada GTS patří mezi nejlépe prodávané drtiče na mnoha trzích západní Evropy. Důvodem pro většinu...
Chytrá konstrukce – díky absenci často problematického převodu řemenem a uložení motoru přímo pod vstupním komínem, je stroj mnohem kompaktnější a skladnější, aniž by to ubralo...
WEIBANG WB CH507LC je profesionální drtič dřeva navržený pro efektivní zpracování větví a dalšího dřevního odpadu. Tento robustní stroj pohání výkonný motor LONCIN G200F s...
GTM Professional vychází svým nejmenším modelem drtiče GTS 600 vstříc náročným privátním uživatelům, kteří potřebují silný a rychlý drtič dřeva zvládající průměr větví až do 5...
Štěpkovač dřeva RAMBO-HC10
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Lumag Germany |
|---|---|
| Adresa : | Rudolf-Diesel-Str. 1a, 84375 Kirchdorf am Inn, Deutschland / Germany |
| E-mail : | info@lumag-maschinen.de |
