Špalíkovač RAMBO HM-200
Kód: 10587306496--MAM-957019801-Související produkty
Výkonný zahradní drtič s nožovou technologií.Mimořádně velká násypka s patentovaným podavačem pro...
Scheppach GS 55 je praktický pomocník pro drcení zahradního odpadu, jako jsou větve prořezaných stromů nebo živých plotů, náletové dřeviny a podobný dřevní odpad. Rozdrcený...
Drtič větví, se kterým snadno přeměníte zahradní odpad na materiál vhodný k zamulčování nebo do kompostu. Motor s příkonem 2200 W pohání nožovou hlavici, která snadno a rychle...
Lehký, účinný nožový drtič s tvrzenými dvojitými čepelemi - nejvhodnější pro měkké části rostlin, zelené větve a listovou zeleň
Kvalitní elektrický zahradní drtič od renovaného výrobce solo by AL-KO. Odolné kovové tělo a stabilita. Výkonný elektromotor.
Detailní popis produktu
Technická data:
| Motor: | 4-taktní benzínový 1-válec, OHV |
| Výkon motoru: | 9.0 kW při 3600 ot./min. |
| Objem motoru: | 420 cm3 |
| Množství motorového oleje: | 1.1 L |
| Startér: | el. startér + reverzní startování |
| Počet nožů: | 2x hřídel se 3 noži |
| Palivo: | bezolovnatý benzín |
| Objem palivové nádrže: | 6.5 L |
| Otáčky řezacího válce: | 2400 ot./min. |
| Max. stupní průměr: | 120 mm |
| Max. délka výstupu: | 250 mm |
| Max. výkon: | 400 špalíků/min. |
| Hmotnost: | 370 kg |
| Rozměry drtiče: | 2 370/800/1 460 mm (D x Š x V) |
| Rozměry balení: |
1 400/570/1 320 mm (D x Š x V) |
Vlastnosti:
- Výkonný štěpkovač větví s benzínovým motorem Loncin 410 ccm o výkonu 11 kW.
- Pohodlná a rychlá výroba palivového dřeva při vstupním průměru až 120 mm.
- Vybaven podvozkem se 4 koly pro snadnou manipulaci (2 otočná).
- Stabilní čtvercový rám.
- Štěpkovací ústrojí tvořeno dvěmi hřídelemi osazenými třemi noži.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ DRTIČE |
|---|---|
| EAN: | 404742400901 |
Vysoce výkonný drtič větví RURIS ST 300, vybavený benzinovým motorem, je ideální volbou, pokud máte větší zahradu a potřebujete drtit objemné větve. Protože je vybaven...
Motorový zahradní štěpkovač HC-15H s podavačem je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
Motorový štěpkovač LUMAG HC-15HV2 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu. Tuto dřevní štěpku lze využít pro topení, k mulčování...
Robustní benzínový drtič s velmi výkonným 4-taktním motorem LONCIN o obsahu 420 ccm. Drtič je vybaven velkými transportními koly pro snadnou manipulaci. Součástí standardní...
Motorový štěpkovač LUMAG HC-15 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
Benzínový drtič s výkonným motorem LONCIN 7 HP. Nastavitelný směr odhozu drceného materiálu. Velký vstupní otvor. Velká transportní kola pro pohodlnou manipulaci.
Drtič zahradního odpadu RURIS ST500 PLUS je ideálním řešením pro efektivní zpracování větví, listí a rostlinného odpadu ve vaší zahradě. Vybaven výkonným 15 HP benzinovým...
Benzínový zahradní drtič RURIS ST400 je nezbytným nástrojem pro zahradníky, farmáře nebo majitele pozemků, kteří chtějí efektivně nakládat s rostlinným odpadem. Toto zařízení...
Benzínový štěpkovač LUMAG HC-15PRO je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
Motorový štěpkovač LUMAG HC10 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
RAMBO V2 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu. Tuto dřevní štěpku lze využít pro topení, k mulčování dřevin a dále i do kompostů. Díky...
Pokud potřebujete drtič často převážet na různá místa, s drtičem GTS 1300 WDG s elektrickým pohonem si můžete ušetřit spoustu námahy. To ocení hlavně profesionálové z...
GTM Professional má ve výrobě a vývoji drtičů dřeva mnohaletou zkušenost a řada GTS patří mezi nejlépe prodávané drtiče na mnoha trzích západní Evropy. Důvodem pro většinu...
Štěpkovač GTM Professional 1300 představuje výkonný a snadno ovladatelný stroj, který si poradí i s náročnou prací. Díky silnému motoru Loncin G420FD o výkonu 15 HP, vybavenému...
Nově vyvinutá konstrukce štěpkovače/drtiče se 2 násypkami a sací trubicí. HC 10DUO je určen pro zpracování větví, listí a jiného zahradního odpadu. Lze zpracovávat větve do...
Špalíkovač LUMAG HM-200
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Lumag Germany |
|---|---|
| Adresa : | Rudolf-Diesel-Str. 1a, 84375 Kirchdorf am Inn, Deutschland / Germany |
| E-mail : | info@lumag-maschinen.de |
