Štěpkovač Lumag RAMBO-HC15
Kód: 10098238--MAM-446520673-Související produkty
Kvalitní elektrický zahradní drtič od renovaného výrobce solo by AL-KO. Odolné kovové tělo a stabilita. Výkonný elektromotor.
Výkonný zahradní drtič s nožovou technologií.Mimořádně velká násypka s patentovaným podavačem pro...
Scheppach GS 55 je praktický pomocník pro drcení zahradního odpadu, jako jsou větve prořezaných stromů nebo živých plotů, náletové dřeviny a podobný dřevní odpad. Rozdrcený...
Drtič větví, se kterým snadno přeměníte zahradní odpad na materiál vhodný k zamulčování nebo do kompostu. Motor s příkonem 2200 W pohání nožovou hlavici, která snadno a rychle...
Lehký, účinný nožový drtič s tvrzenými dvojitými čepelemi - nejvhodnější pro měkké části rostlin, zelené větve a listovou zeleň
Detailní popis produktu
Vlastnosti:
- HC-15 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
- Tuto dřevní štěpku lze využít pro topení, k mulčování dřevin a dále i do kompostů.
- Díky vysoce výkonnému benzinovému motoru s výkonem 15 HP Při 3600 otáčkách /min má drtící jednotka sílu,
která drtí větve až do průměru 120 mm. - HC-15 je ideální drtič-štěpkovač do zahrad a pozemků bez elektřiny.
- Integrovaný podvozek pro snadnou manipulaci a přepravu.
- Vybaven elektrostartem, včetně baterie.
- Počítadlo motohodin
- Příslušenství - pracovní sluchátka, plachta a rukavice.
Technická data:
| Motor: | 4-taktní benzínový 1-válec, OHV |
| Výkon motoru: | 15 HP při 3600 ot./min. |
| Objem motoru: | 420 cm3 |
| Množství oleje: | 1.2 L |
| Startér: | elektrostart a reverzní startování |
| Palivo: | bezolovnatý benzín |
| Objem palivové nádrže: | 6.5 L |
| Otáčky řezacího válce: | 2000 ot./min. |
| Rozměry (DxŠxV): | 1900x800x1500 mm |
| Hmotnost: | cca 170 kg |
| Rozměry drtiče: | 1900/800/1500 mm |
| Rozměry balení: |
880/740/1040 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ DRTIČE |
|---|---|
| Hmotnost: | 170 kg |
| EAN: | 4047424004204 |
Vysoce výkonný drtič větví RURIS ST 300, vybavený benzinovým motorem, je ideální volbou, pokud máte větší zahradu a potřebujete drtit objemné větve. Protože je vybaven...
Pokud potřebujete drtič často převážet na různá místa, s drtičem GTS 1300 WDG s elektrickým pohonem si můžete ušetřit spoustu námahy. To ocení hlavně profesionálové z...
Drtič větví a zahradního odpadu RURIS ST500 je ideální pro rychlé a efektivní nasekání větví a jiných rostlinných zbytků, které se mohou objevit ve vaší zahradě. Je to...
GTM Professional vychází svým nejmenším modelem drtiče GTS 600 vstříc náročným privátním uživatelům, kteří potřebují silný a rychlý drtič dřeva zvládající průměr větví až do 5...
Štěpkovač GTM Professional 1300 představuje výkonný a snadno ovladatelný stroj, který si poradí i s náročnou prací. Díky silnému motoru Loncin G420FD o výkonu 15 HP, vybavenému...
WEIBANG WB CH1013LC-D je výkonný drtič dřeva určený pro profesionální zpracování větví a dalšího dřevního odpadu. Je vybaven spolehlivým motorem LONCIN G420F s výkonem 13 HP,...
Benzínový štěpkovač LUMAG HC-15PRO je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
Motorový zahradní štěpkovač HC-15H s podavačem je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
Výkonný štěpkovač větví s benzínovým motorem Loncin 410 ccm o výkonu 11 kW. Pohodlná a rychlá výroba palivového dřeva při vstupním průměru až 120 mm. Vybaven podvozkem se 4 koly...
Benzínový drtič s výkonným motorem LONCIN 7 HP. Nastavitelný směr odhozu drceného materiálu. Velký vstupní otvor. Velká transportní kola pro pohodlnou manipulaci.
Profesionální drtič zahradního odpadu RURIS STB800 je ideálním řešením pro efektivní zpracování větví, listí a rostlinného odpadu na farmách a větších pozemcích. Vybaven 9 HP...
WEIBANG WB CH507LC je profesionální drtič dřeva navržený pro efektivní zpracování větví a dalšího dřevního odpadu. Tento robustní stroj pohání výkonný motor LONCIN G200F s...
Lumag HC-15L je ideální kombinovaný drtič k drcení dřevitého odpadu a listí do průměru 10 mm. Tento dřevní odpad lze využít k mulčování dřevin a do kompostů.
HC-10 PRO je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu. Tuto dřevní štěpku lze využít pro topení, k mulčování dřevin a dále i do kompostů.
Drtič zahradního odpadu RURIS ST1000 rychle promění zahradní odpad, jako jsou větvičky, listí a jiný přírodní materiál na drť, ideální do kompostu nebo mulče. Kromě toho...
Štěpkovač Lumag RAMBO-HC15
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Lumag Germany |
|---|---|
| Adresa : | Rudolf-Diesel-Str. 1a, 84375 Kirchdorf am Inn, Deutschland / Germany |
| E-mail : | info@lumag-maschinen.de |
