Weibang WB CH 1013 LC-D - benzínový drtič
Kód: 12WBCH1013LC-DSouvisející produkty
Lehký, účinný nožový drtič s tvrzenými dvojitými čepelemi - nejvhodnější pro měkké části rostlin, zelené větve a listovou zeleň
Kvalitní elektrický zahradní drtič od renovaného výrobce solo by AL-KO. Odolné kovové tělo a stabilita. Výkonný elektromotor.
Drtič větví, se kterým snadno přeměníte zahradní odpad na materiál vhodný k zamulčování nebo do kompostu. Motor s příkonem 2200 W pohání nožovou hlavici, která snadno a rychle...
Scheppach GS 55 je praktický pomocník pro drcení zahradního odpadu, jako jsou větve prořezaných stromů nebo živých plotů, náletové dřeviny a podobný dřevní odpad. Rozdrcený...
Výkonný zahradní drtič s nožovou technologií.Mimořádně velká násypka s patentovaným podavačem pro...
Detailní popis produktu
Profi drtič dřeva Weibang CH1013LC-D
WEIBANG WB CH1013LC-D je výkonný drtič dřeva určený pro profesionální zpracování větví a dalšího dřevního odpadu. Je vybaven spolehlivým motorem LONCIN G420F s výkonem 13 HP, který zajišťuje vysoký výkon a efektivitu i při náročném používání.
Stroj dosahuje maximálních otáček motoru 3600 rpm a otáček nožů 3200 rpm, což umožňuje rychlé a přesné drcení větví až do průměru 100 mm. Drtič je vybaven dvěma ostrými sekacími noži, které garantují kvalitní zpracování dřeva.
Velká kola o průměru 350 mm na ložiscích zajišťují snadnou manipulaci a stabilitu i na nerovném terénu. S robustní konstrukcí a hmotností 205 kg je tento drtič extrémně odolný a vhodný pro profesionální použití v zahradnictví, lesnictví nebo na farmách.
WEIBANG WB CH1013LC-D je ideální volbou pro ty, kteří potřebují spolehlivý a výkonný nástroj na zpracování dřevního odpadu s maximální účinností a komfortem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ DRTIČE |
|---|---|
| Hmotnost: | 205 kg |
| EAN: | 8595557907633 |
| Motor: | Loncin G420F, 13 HP |
| Maximální otáčky: | 3600 rpm |
| Otáčky nožů: | 3200 rpm |
| Sekací nože: | 2x |
| Průměr větví: | 100 mm |
| Velikost kol: | 365 mm |
| Bezpečnostní vypínač: | ANO |
| Výška násypky: | 1200 mm |
| Výška výhozového komínu: | 1450 mm |
Štěpkovač GTM Professional 1300 představuje výkonný a snadno ovladatelný stroj, který si poradí i s náročnou prací. Díky silnému motoru Loncin G420FD o výkonu 15 HP, vybavenému...
Motorový štěpkovač LUMAG HC-15HV2 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu. Tuto dřevní štěpku lze využít pro topení, k mulčování...
Motorový štěpkovač LUMAG HC-15 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
Robustní benzínový drtič s velmi výkonným 4-taktním motorem LONCIN o obsahu 420 ccm. Drtič je vybaven velkými transportními koly pro snadnou manipulaci. Součástí standardní...
Drtič zahradního odpadu RURIS ST1000 rychle promění zahradní odpad, jako jsou větvičky, listí a jiný přírodní materiál na drť, ideální do kompostu nebo mulče. Kromě toho...
RAMBO V2 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu. Tuto dřevní štěpku lze využít pro topení, k mulčování dřevin a dále i do kompostů. Díky...
GTM Professional má ve výrobě a vývoji drtičů dřeva mnohaletou zkušenost a řada GTS patří mezi nejlépe prodávané drtiče na mnoha trzích západní Evropy. Důvodem pro většinu...
Vysoce výkonný drtič větví RURIS ST 300, vybavený benzinovým motorem, je ideální volbou, pokud máte větší zahradu a potřebujete drtit objemné větve. Protože je vybaven...
Drtič větví a zahradního odpadu RURIS ST500 je ideální pro rychlé a efektivní nasekání větví a jiných rostlinných zbytků, které se mohou objevit ve vaší zahradě. Je to...
Benzínový zahradní drtič RURIS ST400 je nezbytným nástrojem pro zahradníky, farmáře nebo majitele pozemků, kteří chtějí efektivně nakládat s rostlinným odpadem. Toto zařízení...
Chytrá konstrukce – díky absenci často problematického převodu řemenem a uložení motoru přímo pod vstupním komínem, je stroj mnohem kompaktnější a skladnější, aniž by to ubralo...
Benzínový štěpkovač LUMAG HC-15PRO je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu.
WEIBANG WB CH507LC je profesionální drtič dřeva navržený pro efektivní zpracování větví a dalšího dřevního odpadu. Tento robustní stroj pohání výkonný motor LONCIN G200F s...
Nově vyvinutá konstrukce štěpkovače/drtiče se 2 násypkami a sací trubicí. HC 10DUO je určen pro zpracování větví, listí a jiného zahradního odpadu. Lze zpracovávat větve do...
Tauros WS1200 PRO nabízí ideální kombinaci výkonu, mobility a univerzální kompatibility. Jeden stroj zvládne rychlé a bezpečné zpracování silných větví, snadno se přesouvá v...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Dolní Nová Ves 148, 507 81 Lázně Bělohrad |
| E-mail zástupce v EU : | v-garden@v-garden.cz |
