Total THTLI40028 - AKU nůžky na živé ploty 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
Kód: THTLI40028--MAM-1099862454-Související produkty
Sada 6ks baterií 20V s nabíječkou. Baterie jsou kompatibilní do všech nářadí P20S Total. Baterie...
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Detailní popis produktu
Tyto akumulátorové nůžky jsou určeny ke stříhání živého plotu, keřů, křovin a nově vzrostlých větví v domácích zahradách. Jedná se o novinku společnosti Total.
- Nůžky jsou napájeny dvěma bateriemi 2000 mAh, čímž docílí vyššího výkonu a delší pracovní doby
- Nůžky v sobě mají integrovány 3 pojistky proti spuštění, jsou vybaveny nejmodernějším bezuhlíkovým motorem a pogumovanou rukojetí, která se osvědčila jako protiskluzová
Tyto nůžky jsou součástí populární řady P20S, tedy řady 180 výrobků na jednu baterii. Pokud tedy již vlastníte nějaký bateriový výrobek z řady Total 20V, nemusíte dokupovat k tomuto výrobku baterii a nabíječku. Můžete ji použít z již zakoupeného výrobku.
Nepřítomnost napájecího kabelu poskytuje svobodu a komfort při práci a manipulaci s nářadím. Nářadí lze tak s výhodou použít pro práci v místech, kde není možné použít elektrické nářadí s napájecím kabelem z důvodu nedostupnosti distribuční elektrické sítě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.26 kg |
| EAN: | 6976057333412 |
| baterie: | 40V (20+20V) |
| délka lišty na živé ploty: | 650 mm |
| počet kmitů: | 3600/min |
| rozteč zubů lišty: | 27 mm |
| značka: | TOTAL |
Cramer 82PH23 82V nůžky na živý plot se střední tyčí kloubová hlava 82PH23 jsou profesionální akumulátorové nůžky na živý plot s dlouhým dosahem a kloubovými dvojitými vratnými...
Cramer vám nabízí ty správné bateriové plotostřihy pro různé použití dokonale vyvážené s vysokým výkonem, ale bez benzinových výparů. Stříhejte živé ploty bez námahy...
Cramer 48PH jsou výkonné 48V akumulátorové nůžky na živý plot, které byly navrženy pro střední až velké zahrady. Nabízí výjimečnou odolnost a střih díky robustní konstrukci a...
CRAMER 82HD62 82V lehké profesionální nůžky na živý plot jsou vysoce výkonné akumulátorové nůžky na živý plot pro profesionální použití, které nabízejí výjimečný střihací výkon...
Prostřednictvím podsvíceného displeje budete informováni, když používáte režim Power nebo Eco, když je čepel zablokovaná nebo je stav nabití akumulátoru nízký. Flexibilní péče o...
Verdemax nabízí široký sortiment zahradního AKU programu 20V. Předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému...
S akumulátorovým plotostřihem AL-KO HT 1845 SET je pro vás stříhání živého plotu snadné - ať už jako pravidelné cvičení nebo pro konkrétní design vaší zahradní ozdoby....
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | Madal Bal a. s. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Bartošova 40, 760 01 Zlín |
| E-mail zástupce v EU : | info@madalbal.cz |
