Riwall PRO RAHT 5640 - plotostřih s aku motorem 40 V
Kód: AH41B1701039BSouvisející produkty
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Detailní popis produktu
RAHT 5640 - plotostřih s aku motorem 40 V
- kvalitní a výkonný elektromotor PowerBrush
- nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady - vysoký výkon, snadné startování, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební materiál (olej, benzín, svíčky, filtry apod.)
- protiběžné stříhací lišty přesně vyřezávané laserem a broušené diamantem zaručují přesný a čistý řez
- otočná rukojeť pro práci v různých polohách
- ergonomická protiskluzová rukojeť s velkým spínačem pro pohodlnou práci v rukavicích
- průhledný kryt ruky pro bezpečnou kontrolu stroje při stříhání
- ochrana proti přetížení a brzda lišty
- možno kombinovat s jakoukoliv baterií a nabíječkou Riwall
- 2 roky plná záruka na baterii-v případě problému bude automaticky vyměněna za novou
- stroj bezpečně prošel všemi zkouškami německé prestižní zkušební organizace TÜV
- baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 8595123403835 |
| Typ motoru: | aku 40 V, uhlíkový, PowerBrush |
| Délka lišty: | 560 mm |
| Šíře střihu: | 2,2 cm |
| Výdrž na jedno nabití: | 40/80/120 min (dle baterie) |
| Typ akumulátoru: | Li Ion 40 V |
| Otáčky: | 1300 ot/min |
| Protiběžné stříhací lišty: | ano |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| Rozměry balení: | 1120 x 250 x 700 mm |
S nůžkami na živý plot solo by AL-KO HT 3645 neděláte žádné kompromisy, ale využíváte všech výhod pohonu nezávislého na síti.
Model DHC-2800R váží pouhých 3,1 kg, ale poskytuje výkon srovnatelný s profesionálním modelem s benzínovým motorem. Nůž o délce 71 cm zvyšuje produktivitu při stříhání větších...
Cramer 82PH23 82V nůžky na živý plot se střední tyčí kloubová hlava 82PH23 jsou profesionální akumulátorové nůžky na živý plot s dlouhým dosahem a kloubovými dvojitými vratnými...
Tento set zahradního AKU nářadí se skládá z prořezávací pily na teleskopickém držáku, AKU nůžky na...
Inovativní 18V hybridní výkon nabízí volbu plynulého přechodu mezi síťovým nebo akumulátorovým napájením téhož nářadí. Vysoce kvalitní čepele s diamantovým broušením pro přesné...
S akumulátorovými nůžkami AL-KO HT 2050 s diamantem broušenými noži Vám půjde údržba živého plotu rychle od ruky. Žací lišta z kvalitního materiálu s délkou 51 cm pro přesný a...
S akumulátorovým plotostřihem AL-KO HT 1845 SET je pro vás stříhání živého plotu snadné - ať už jako pravidelné cvičení nebo pro konkrétní design vaší zahradní ozdoby....
S váhou pouhých 2,9 kg je ECHO DHC-2200R lehkým, ale výkonným nástrojem, který se může rovnat profesionálním modelům se zážehovým motorem. Jeho skutečná síla však spočívá v jeho...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
