Riwall PRO REM 3211 - travní sekačka s elektrickým motorem 2 v 1
Kód: EM18A1901086BSouvisející produkty
Novinka 2023 - stavebnicový mulčovač s pojezdem; záběr sečení 71 cm; max. výkon motoru Loncin 11 HP; hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
Pokud potřebujete výkonného pomocníka, který orá i seče, pak by pro Vás Panter FD5 mohl být tou správnou volbou.
Mulčovač M121 je vhodný na rozlehlejší pozemky nad 0,5 hektaru. Výhodou je, že se posekaná tráva nemusí shrabovat, ale je potřeba počítat s tím, že pozemek je nutno mulčovat...
Novinka 2024 - stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 91 cm, max. výkon motoru Briggs&Stratton 13,2 HP, hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
Kombinace pohonné jednotky Panter FD3eco s mulčovačem M70 představuje jeden z nejsilnějších jedno rotorových mulčovačů. Kdo touží po výkonové rezervě, může sáhnout právě po této...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Mulčovač M 121 je vhodný na rozlehlejší pozemky nad 0,5 hektaru. Výhodou je, že se posekaná tráva nemusí shrabovat, ale je potřeba počítat s tím, že pozemek je nutno mulčovat...
Tento stavebnicový mulčovač umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h. Stroj má velká terénní šípová kola a nastavitelná řidítka s antivibračním návlekem, která jdou na...
Mulčovací sekačka VeGA GMC 53 RATO 170 je výkonný a odolný stroj určený pro sečení vysoké, přerostlé i náročné trávy. Díky masivní konstrukci, profesionálnímu mulčovacímu...
Stavebnicový mulčovač určený do nejnáročnějších podmínek. Žací ústrojí trávu drtí na velmi jemné kousky, které zůstávají na pozemku. Jeho výhodou je odolnost. Dovede čelit...
Kombinace pohonné jednotky Panter FD-3 s mulčovačem M-70 představuje náš nejsilnější jedno rotorový mulčovač. Kdo touží po výkonové rezervě, může sáhnout právě po této sestavě,...
Novinka 2024 - čtyřkolový stroj s rotačním mulčovačem M91, možnost dalšího bohatého příslušenství
Novinka 2024 - stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 91 cm, max. výkon motoru Loncin 11 HP, hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
WEIBANG WB GT6813 je cepová mulčovací (kladívková) sekačka vhodná pro likvidaci přerostlé trávy na neudržovaných pozemcích. Pod kovovým šasi vysokou rychlostí rotuje sada...
Stavebnicový mulčovač s hydrostatickou převodovkou a plynulou změnou rychlosti vpřed i vzad. Náprava s diferenciálem a automatickou uzávěrkou zjednoduší práci při objíždění...
Stavebnicový mulčovač s pojezdem; záběr sečení 55 cm; max. výkon motoru Loncin 6,1 HP; dvě rychlosti vpřed. Dělená náprava s funkcí jednoduché uzávěrky a diferenciálu. Nerezový...
Detailní popis produktu
REM 3211 - travní sekačka s elektrickým motorem
2 v 1 výkonný motor 1100 W si poradí i s hustou trávou, moderní šasi s dobrými sběracími schopnostmi, uživatelsky přívětivá a jednoduchá obsluha, velká kola pro snadný pojezd, funkce 2v1: sběr do koše, zadní výhoz, lehce složitelná řídítka pro snadný transport, nastavení výšky sečení do 3 pozic, plastový koš s pohodlným madlem, tichý elektrický motor, velmi lehká a snadno ovladatelná, bezpečnostní spínač a držák el. kabelu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektrické sekačky bez pojezdu |
|---|---|
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 8595123404672 |
| Záběr: | 32 cm |
| Výkon: | 1100 W |
| Průměr kol: | 140/140 mm |
| Nastavení výšky sečení: | 3 pozice, 25-45-65 mm |
| Typ motoru: | 230 V, 50 Hz |
| Objem koše: | 30 l |
| Indikátor plného koše: | Ne |
| Plně složitelná ergon. řidítka: | Ne |
| Pojezd: | Ne |
| Boční výhoz: | Ne |
| Boční deflektor: | Ne |
| Mulčování: | Ne |
| Kuličková ložiska: | Ne |
| Podvozek: | odolný PP |
| Hmotnost: | 7.6 kg |
| Rozměry balení: | 570 x 370 x 290 mm |
Elektrická sekačka na trávu AMA TRX 380E s příkonem 1600 W a záběrem 38 cm je nejvhodnějším pomocníkem na udržbu malých ploch kolem domů i v zahradách s plochou do cca 800 m2....
Kompaktní model 38.2 E Comfort se šířkou sečení 38 cm zaujme především svým kompaktním designem bez vyčnívajících kol – ideální pro přesné sečení blízko okrajů v rozích a malých...
REM 4218 - travní sekačka s elektrickým motorem 2 v 1 Funkce 2 v 1: sběr + zadní výhoz, velmi silný motor 1800 W, převod otáček pomocí malého klínového řemene výrazně...
Dopřejte si dokonale posečený trávník bez námahy! Elektrická sekačka PROTECO s nadstandardním výkonem 1800 W a širokým záběrem 42 cm je ideální volbou pro středně velké zahrady...
Zahradní elektrická sekačka VeGA GT 3805 vyniká ve své třídě především kvalitním zpracováním , dobrou výbavou a stejně tak i elegantním designem . Elektrická sekačka VeGA GT...
REM 3817 - travní sekačka s elektrickým motorem 2 v 1 Funkce 2 v 1: sběr + zadní výhoz
Elektrické sekačky s funkcí 3v1 jsou díky bezemisnímu a bezhlučnému provozu ideálním pomocníkem v péči o trávník i v hustě obydlené zástavbě. Elektrická sekačka od firmy AL-KO...
Představujeme Vám novinku mezi elektrickými zahradními sekačkami. Model ALPINA AL1 34E vyniká na první pohled líbivým designem, ale také snadnou ovladatelností a údržbou. Pokud...
Tato praktická sada zahradního nářadí POWXG62205T od Powerplus obsahuje jak sekačku, tak vyžínač na trávu. Ideální pro údržbu zahrady. Jakmile dokončíte sekání trávníku...
Jednoduchá sekačka určena k pravidelnému udržování nepřerostlého trávníku menšího rozsahu do 400m2,...
Malá ale přesto velmi obratná sekačka s výkonným motorem o výkonu 1 400 W. Motor sekačky je poháněn klínovým řemenem čímž je eliminováno případné poškození motoru při nárazu...
Zahradní elektrická sekačka VeGA GT 4205 vyniká ve své třídě především kvalitním zpracováním , dobrou výbavou a stejně tak i elegantním designem . Elektrická sekačka VeGA GT...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
