Riwall PRO REM 3817 - travní sekačka s elektrickým motorem 2 v 1
Kód: EM18A1901015BSouvisející produkty
Stavebnicový mulčovač s pojezdem; záběr sečení 55 cm; max. výkon motoru Loncin 6,1 HP; dvě rychlosti vpřed. Dělená náprava s funkcí jednoduché uzávěrky a diferenciálu. Nerezový...
Novinka 2023 - stavebnicový mulčovač s pojezdem; záběr sečení 71 cm; max. výkon motoru Loncin 11 HP; hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
Stavebnicový mulčovač určený do nejnáročnějších podmínek. Žací ústrojí trávu drtí na velmi jemné kousky, které zůstávají na pozemku. Jeho výhodou je odolnost. Dovede čelit...
Tento stavebnicový mulčovač umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h. Stroj má velká terénní šípová kola a nastavitelná řidítka s antivibračním návlekem, která jdou na...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Novinka 2024 - stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 91 cm, max. výkon motoru Briggs&Stratton 15,5 HP, hydrostatická převodovka, diferenciál s uzávěrkou, plynulá...
Mulčovací benzínový rider Defender 71 je navržen pro nejnáročnější práce. Tato verze se šířkou sečení 71 cm zvládne husté a invazní rostliny až do...
Tento stavebnicový mulčovač umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h, můžete si vybrat 4 pracovní adaptéry (2 typy sekaček, mulčovač a radlici na sníh). Stroj má...
Novinka 2024 - stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 91 cm, max. výkon motoru Loncin 11 HP, hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Mulčovací sekačka VeGA GMC 53 RATO 170 je výkonný a odolný stroj určený pro sečení vysoké, přerostlé i náročné trávy. Díky masivní konstrukci, profesionálnímu mulčovacímu...
Kombinace pohonné jednotky Panter FD-3 s mulčovačem M-70 představuje náš nejsilnější jedno rotorový mulčovač. Kdo touží po výkonové rezervě, může sáhnout právě po této sestavě,...
Stavebnicový mulčovač s hydrostatickou převodovkou a plynulou změnou rychlosti vpřed i vzad. Náprava s diferenciálem a automatickou uzávěrkou zjednoduší práci při objíždění...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1 000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Pokud potřebujete výkonného pomocníka, který orá i seče, pak by pro Vás Panter FD5 mohl být tou správnou volbou.
Detailní popis produktu
REM 3817 - travní sekačka s elektrickým motorem 2 v 1
Funkce 2 v 1:
• sběr + zadní výhoz
Motor:
• velmi výkonný motor 1700 W
• převod otáček pomocí malého klínového řemene výrazně zvyšuje točivý moment stroje (více síly i v hustší trávě) a při nárazu nože na překážku zabrání spálení motoru a tím pádem i drahé opravě
• uživatelsky přívětivá a jednoduchá obsluha
• tichý elektrický motor
Další vlastnosti:
• elegantní design
• ergonomická řidítka pro maximální komfort při práci
• lehce složitelná řidítka pro snadný transport
• centrální nastavení výšky sečení do 5 pozic
• velký plastový koš s pohodlným madlem
• snadno ovladatelná
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektrické sekačky bez pojezdu |
|---|---|
| Hmotnost: | 12.6 kg |
| EAN: | 8595123404580 |
| Záběr: | 38 cm |
| Výkon: | 1700 W |
| Průměr kol: | 140/180 mm |
| Nastavení výšky sečení: | centrální, 25-75 mm |
| Typ motoru: | 230 V, 50 Hz |
| Objem koše: | 45 l |
| Indikátor plného koše: | Ne |
| Plně složitelná ergon. řidítka: | Ano |
| Pojezd: | Ne |
| Boční výhoz: | Ne |
| Boční deflektor: | Ne |
| Mulčování: | Ne |
| Kuličková ložiska: | Ne |
| Podvozek: | PP |
| Hmotnost: | 12.5 kg |
| Rozměry balení: | 700 x 450 x 360 mm |
Zahradní elektrická sekačka VeGA GT 3805 vyniká ve své třídě především kvalitním zpracováním , dobrou výbavou a stejně tak i elegantním designem . Elektrická sekačka VeGA GT...
Elektrická sekačka od firmy AL-KO 34.4 E Comfort disponuje výkonem 1200 W a funguje bez výfukových plynů, hluku a starostí o motorový olej a palivo. Provoz pomocí kabelu z...
Představujeme Vám novinku mezi elektrickými zahradními sekačkami, která vyniká na první pohled líbivým designem, ale také snadnou ovladatelností a údržbou. Pokud máte zahradu s...
Elektrická sekačka na trávu AMA TRX 380E s příkonem 1600 W a záběrem 38 cm je nejvhodnějším pomocníkem na udržbu malých ploch kolem domů i v zahradách s plochou do cca 800 m2....
Dopřejte si dokonale posečený trávník bez námahy! Elektrická sekačka PROTECO s nadstandardním výkonem 1800 W a širokým záběrem 42 cm je ideální volbou pro středně velké zahrady...
Tato praktická sada zahradního nářadí POWXG62205T od Powerplus obsahuje jak sekačku, tak vyžínač na trávu. Ideální pro údržbu zahrady. Jakmile dokončíte sekání trávníku...
Zahradní elektrická sekačka VeGA GT 4205 vyniká ve své třídě především kvalitním zpracováním , dobrou výbavou a stejně tak i elegantním designem . Elektrická sekačka VeGA GT...
Jednoduchá sekačka určena k pravidelnému udržování nepřerostlého trávníku menšího rozsahu do 400m2,...
Máte malou nebo středně velkou zahradu a hledáte kompaktní, lehkou sekačku na trávu? Pak je tato elektrická sekačka na trávu POWEG62205 od Powerplus s výkonem 1300 W přesně to,...
Malá ale přesto velmi obratná sekačka s výkonným motorem o výkonu 1 400 W. Motor sekačky je poháněn klínovým řemenem čímž je eliminováno případné poškození motoru při nárazu...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
