Pohonná jednotka Panter FD5 s mulčovačem M91
Kód: FD5 - M91--MAM-919680919-Související produkty
Benzinová sekačka AMA NRT 535 4v1 s pojezdem se záběrem sečení 53 cm. Doporučeno pro poloprofesionální nebo soukromé použití, ideální pro zahrady do 1200 m2. Výkonný...
Sekačka WEIBANG WB 537 SCV 6in1 je určena na velké travnaté plochy a pro středně i pro těžké profesionální nasazení. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní...
Travní sekačka s výkonným americkým motorem Briggs&Stratton. Model World W 45 P je velmi lehká a výkonná sekačka s pojezdem o rychlosti 3,6 km/h. Ergonomicky tvarovaná...
Velkou předností této sekačky je variabilnost použití 7 in 1, což znamená, že motorová sekačka VeGA 485 SXHE s pojezdem umí sbírat posečenou trávu do...
Díky spolehlivé technologii a komplexní výbavě vám benzínová sekačka AL-KO Easy 5.16 SP-D usnadňuje práci na zahradě. Podpoří vás výkonný pohon zadních kol. Extra výkon s mnoha...
Profesionální benzinová sekačka o výkonu 3 HP je ideálním řešením pro větší zahrady a travnaté plochy. Vybavena motorem Briggs&Stratton, se šířkou záběru 46 cm dokáže...
Benzínová mulčovací sekačka WEIBANG WB BC 538 SCV je profesionální stroj konstruovaný pro náročné podmínky a pravidelné sečení středně velkých až rozsáhlých travnatých ploch....
Benzínová sekačka Premium 473 VS-B je díky inovativním komponentům a plné výbavě dlouhodobým partnerem pro vaši zahradu. Prémiová výbava se snoubí s designem. Díky modernímu...
Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem. Motorová sekačka VeGA 752 SXH DOV je univerzální sekačka s vysokou...
Sekačka WEIBANG WB 538 SCV BBCPRO 6in1 představuje špičku mezi profesionálními sekačkami s pojezdem. Byla navržena s důrazem na maximální výkon, dlouhou životnost a komfort...
Sekačka WEIBANG WB 537 SLCV 6in1 je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této...
Benzínová sekačka s pojezdem RURIS RX300S je vybavena 4-taktním motorem o výkonu 3,5 HP a pracovní šířkou 46 centimetrů. Tento model lze použít k sečení trávy na ploše až 1500...
Elegantní a pohodlné, tak se představuje benzinová sekačka AL-KO Premium 521 SP-A. Tato sekačka vyvinutá v Německu a vyráběná v Rakousku nabízí nejvyšší kvalitu. Životnost...
Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem. Motorová sekačka VeGA 545 SXHE je univerzální sekačka o záběru 54 cm s...
Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem. Motorová sekačka VeGA 46 HWXV 6in1 je univerzální sekačka s vysokou...
Sekačka je osazena silným 7 HP motorem Weibang s kardanovým vývodem pro přenos pojezdové síly. Pojezd zajišťuje profesionální 3 rychlostní převodovka s garantovanou životností...
Detailní popis produktu
Pokud potřebujete výkonného pomocníka, který orá i seče, pak by pro Vás Panter FD5 mohl být tou správnou volbou. Při práci s tímto strojem se vezete a díky tomu ušetříte v porovnání s ručně vedenou technikou mnoho sil.
| Parametry: | |
| Motor: | Briggs&Stratton 4145 OHV, vzduchem chlazený jednoválec |
| Válec: | Litinová vložka, objem 500 cm3 |
| Startování: | Elektrické a ruční vzájemně zcela nezávislé |
| Převodovka: | Hydrostatická TuffTorq K62 s plynulou změnou rychlosti 0-10 km/hod vpřed i vzad |
| Poloosy: | zesílené průměr 25,4mm |
| Chlazení převodovky: | Vlastní systém s přídavným chladičem chráněný užitným vzorem, ukazatel teploty oleje na přístrojové desce |
| Náprava: | Zadní poháněná s diferenciálem, uzávěrkou a brzdou |
| Pneumatiky: | Zadní - 5.00x10 / Přední - 4.00x8 |
| Sedadlo: | Komfortní prýmyslová sedačka, s nastavitelným odpružením ve 3 stupních, podélným nastavením a možností nastavení sklonu opěradla |
| Nádrž a palivo: | Objem nádrže 8 litrů, palivo benzín Natural 95 |
| Hmotnost stroje: | V základním provedení cca 250 kg |
| Výbava v ceně stroje: | Závěs pro připojení valníku, Elektronické zajištění stroje, Parkovací brzda, Zásuvka na 12V |
| Základní technické parametry mulčovače: | |
| Max. výkon s FD5: | 8.190 m2/hod |
| Max. šířka záběru: | 91 cm |
| Výška strniště: | 4 polohy v rozmezí 4-9 cm |
| Hmotnost adaptéru: | 55 kg |
| Doporučená plocha: | neomezená |
Mulčovače Tekton jsou vhodné pro rovinné a mírně svažité pozemky. Díky nízké hmotnosti a snadnému ovládání vyniknou zejména tam, kde je množství stromků, obrubníků, záhonů atd....
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1 000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Tento stavebnicový mulčovač umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h, můžete si vybrat 4 pracovní adaptéry (2 typy sekaček, mulčovač a radlici na sníh). Stroj má...
Novinka 2024 - stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 91 cm, max. výkon motoru Briggs&Stratton 15,5 HP, hydrostatická převodovka, diferenciál s uzávěrkou, plynulá...
Stavebnicový mulčovač s hydrostatickou převodovkou a plynulou změnou rychlosti vpřed i vzad. Náprava s diferenciálem a automatickou uzávěrkou zjednoduší práci při objíždění...
Stavebnicový mulčovač určený do nejnáročnějších podmínek. Žací ústrojí trávu drtí na velmi jemné kousky, které zůstávají na pozemku. Jeho výhodou je odolnost. Dovede čelit...
Tento stavebnicový mulčovač umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h. Stroj má velká terénní šípová kola a nastavitelná řidítka s antivibračním návlekem, která jdou na...
Novinka 2024 - Ještě silnější a větší čtyřkolový stroj s rotačním mulčovačem M91, možnost dalšího bohatého příslušenství
Novinka 2023 - stavebnicový mulčovač s pojezdem; záběr sečení 71 cm; max. výkon motoru Loncin 11 HP; hydrostatická převodovka a plynulá změna rychlosti vpřed i vzad
Mulčovač M121 je vhodný na rozlehlejší pozemky nad 0,5 hektaru. Výhodou je, že se posekaná tráva nemusí shrabovat, ale je potřeba počítat s tím, že pozemek je nutno mulčovat...
Mulčovač BRAVO vyráběný českou společností MOTOR JIKOV je vhodný pro úpravu rozsáhlejších ploch nad 1 000 m2. Stroj je vybaven kvalitním nožem OREGON, zajišťující kvalitní...
Mulčovací benzínový rider Defender 84 je navržen pro nejnáročnější práce. Tato verze se šířkou sečení 84 cm zvládne husté a invazní rostliny až do výšky...
WEIBANG WB GT6813 je cepová mulčovací (kladívková) sekačka vhodná pro likvidaci přerostlé trávy na neudržovaných pozemcích. Pod kovovým šasi vysokou rychlostí rotuje sada...
Stavebnicový mulčovač určený do nejnáročnějších podmínek. Žací ústrojí trávu drtí na velmi jemné kousky, které zůstávají na pozemku. Jeho výhodou je odolnost. Dovede čelit...
Novinka 2024 - Stavebnicový mulčovač s pojezdem, záběr sečení 55 cm, max. výkon motoru Loncin 7,2 HP, dvě rychlosti vpřed. Dělená náprava s funkcí jednoduché uzávěrky a...
Mulčovač M 121 je vhodný na rozlehlejší pozemky nad 0,5 hektaru. Výhodou je, že se posekaná tráva nemusí shrabovat, ale je potřeba počítat s tím, že pozemek je nutno mulčovat...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | DAKR spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třída Československé armády 210, 753 01 Hranice |
| E-mail : | prodej@dakr.cz |
