Plotostřih AG5-HT75R
Kód: 98825--MAM-672851802-Související produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Pěkně zastřižený živý plot nejen skvěle vypadá, ale také lépe roste. Pravidelným stříháním...
Výkonnější verze elektrického plotostřihu. Ideální pro chataře a chalupáře preferující elektrický pohon nářadí. Delší lišta umožňuje přesnější střih větších ploch.
Detailní popis produktu
Plotostřih AG5-HT75R je vybaven oboustrannou čepelí a otočnou rukojeťí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ PLOTOSTŘIHY |
|---|---|
| Délka lišty: | 75 cm |
| Výkon motoru : | 0,6 kW |
| Obsah motoru : | 23 cc |
| Motor: | 2-taktní |
| Hmotnost: | 5,7 kg |
Prodloužená tyč náhonu tohoto plotostřihu umožňuje spolu s výklopným střižným nožem komfort i při nadstandardních pracích a tím zajišťuje větší bezpečnost uživatele. Díky své...
Krásně ošetřené živé ploty, křoviny a keře na místech, kde není v blízkosti žádná zásuvka – s benzínovými zahradními nůžkami žádný problém díky 70 cm noži ze speciální tvrzené...
Plotostřih s oboustrannou čepelí a otočnou rukojetí
Benzínový plotostřih na živý plot VeGA HT 34750 je vybavený 2-taktním motorem s výkonem 1,0 HP / 0,75 kW. Tento benzínový plotostřih je stvořený pro úpravu živých plotů a jiných...
Výkonný motor a vysoká kapacita střihu pro práci i v hustém a starším porostu a na velkých plochách, snadné startování motoru, výborné vyvážení stroje.
Plotostřih AG5-HT60R s dvojitou čepelí a otočnou rukojetí.
S tímto plotostřihem o celkové délce 2440 mm vykonáte svojí práci rychle a přesně i na těžko dostupných místech. Technologie EASY START a palivová pumpička eliminují úsilí při...
Nejlehčí jednostranné plotové nůžky s 834mm čepelí pro dokonalé zakončení.
Výkonný profesionální dvoutaktní motor, dlouhé tenké japonské čepele broušené z obou stran, chlazení vzduchem a otočná zadní rukojeť, to jsou přednosti této novinky mezi...
Krásně ošetřené živé ploty, křoviny a keře na místech, kde není v blízkosti žádná zásuvka – s benzínovými zahradními nůžkami žádný problém díky 55 cm noži ze speciální tvrzené...
Benzínový plotostřih na živý plot VeGA HT 34600 je vybavený 2-taktním motorem s výkonem 1,0 HP / 0,75 kW. Tento benzínový plotostřih je stvořený pro úpravu živých plotů a jiných...
Motorový plotostřih AGP HT 60 R je kvalitní a výkonný plotostřih pro všestranné použití při...
Motorový plotostřih s odlehčeným startem, vybaven antivibračním systémem a otočnou rukojetí. U tohoto stroje jistě oceníce přesnost střihu, nízkou váhu a při déle trvající práci...
Jedná se o plotostřih s odlehčeným startem (EFFORTLESS START). Vybaven otočnou rukojetí pro snadné použití a komfort obsluhy. Disponuje také regulací přesnosti střihu, která...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | A.M.A. S.P.A. Agricultural Machinery Accessories |
|---|---|
| Adresa : | Via Giacomo Puccini, 28, 42018 San Martino In Rio RE, Itálie |
| E-mail : | ama@ama.it |
