Krbová kamna VICTORIA Regina
Kód: 7106--MAM-503117611-Související produkty
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém...
Detailní popis produktu
- Velká prosklená dvířka topeniště
- Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm
- Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
- Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C
- Litinový rošt na dně spalovací komory
- Těsnění dvířek ze skelných vláken
- Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu
- Kovová dveřní klika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 58 kg |
| Šířka: | 45 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 85 cm |
| Energetická účinnost: | 83% |
| Spotřeba paliva (dřevo) kg/hod.: | 2,76 kg/hod. |
| Předepsaný tah komína (min.): | 12 Pa |
| Rozměry spalovací komory (Š x H x V): | 37 x 27 x 40 cm |
| Nominální výkon: | 9 kW |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Hmotnost: | 58 kg |
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Wamsler je tradičním evropským výrobcem kamen a sporáků na pevná paliva. Společnost úspěšně zkombinovala tradiční hodnoty s inovativní nejmodernější technologií a přísnou...
Krbová kamna SVT-Wamsler KAMINO 8 nostalgia mají jmenovitý výkon 8 kW, maximální výkon 10 kW. Kamna jsou schopna vytopit prostor o objemu 160 až 200 m3, při spotřebě paliva 2 až...
Barva grafitově šedá. Dvoje dvířka pro přikládaní. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční...
Retro vzhled. Barva černá. Ocelová horní deska. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami....
Pro stavby s malými tepelnými ztrátami mohou mít klasická kamna příliš velkou “sílu”. Krbová kamna Salerno II nabízejí výkon jen 4 kW, který bohatě stačí pro plochy kolem 40 m2....
Jednoduchý design a oheň krásně s rozhledem, to je, oč tu běží. 3D efekt díky trojsklu, štíhlé šedé nebo lesklé černé tělo krbových kamen EIFFEL a topeniště ve vyšší poloze dává...
Krbová kamna Madeira vám pomohou využít prostor na maximum. Svým oválným tvarem se hodí i pro umístění do rohu. Připojení ke komínu vám usnadní možnost vybrat si vrchní nebo...
Sympatický společník do menších prostor. Design krbových kamen Uka jednoduše nestárne. Těleso v nadčasové černé barvě doplňují masivní litinová dvířka. Krbová kamna Uka jsou...
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Elegantní společník, na kterého jste čekali. Nepřehlédnutelný elegán z plechu a kombinace bočního obkladu kamene – ať už si vyberete šedý Kunststein Grau nebo Denim Blue....
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny...
Klasická černá barva a stylové nožičky připomínají stará litinová kamna, která si možná pamatujete z prázdnin u dědečka. Krbová kamna Arktic 12 s plotýnkou skvěle doplní třeba...
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BN Direct Supply Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 13 Todor Radev Penev Str., kv.Pobeda, 9027 Varna, Bulgaria |
| E-mail : | bndirectsupply@gmail.com |
